reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

Fogia ja widziałam jak ten wózek jeździ po błocie i było OK. My zamówilismy kolor bordowy. Najpierw miał być granatowy ale stwierdziłam, że jednak bordowy bardziej mi się podoba :) Mi się ten wózio bardzo podoba :) I tak jak pisze Klaudoss ma teleskopową wysówaną rączkę, jak dla mnie SUPER
 
reklama
Ribi Ja dzis byłam z M w sklepie i ogladalismy wozki. Glownie Mutsy 4 rider i x-lander XQ. I w sumie nadal nie wiemy ktory fajniejszy...niby x-lander lzejszy o 2 kilo ale mi mutsy bardziej sie podoba, mojemu M bardziej podoba sie x-lander i nadal nie wiem.....w mutsy raczka sklada sie tak pionowo (regulujesz wysokosc jakby w pionie-mi sie to podoba, mojemu M nie bardzo) w x-landerze tez raczka sie reguluje ale tak jakby poziomo( to poodba sie mojemu M mi nie koniecznie, chociaz tez nie przeszkadza) w moim odczuciu mutsy lepiej i prosciej sie sklada i jak zlozysz stelaz to on moze stac w pionie o nic nie oparty x-landera jak zlozysz stelaz to albo musi byc poziomo albo musisz oprzec o sciane. gabarytowo zlozone stelaże zajmuja tyle samo miejsca.....generalnie my nadal nie wiemy....i prawie sie pokłócilismy wiec wyszlismy ze sklepu i na niczym nie stanelo:-(
Obiecalam, ze opisze te wozki jak zobacze tak wiec uczyniłam:-)
A jesli chodzi o ich wyglad to oczywiscie kwestia gustu co komu sie podoba.
Aha mi np podobaja sie kola w tym mutsy bo te z przodu sa małe ale wieksze niz w x-landerze a mojemu M podobaja sie te male z przodu w x=landerze. Mi sie wydaje ze wieksze sa lepsze ale nie iwem czy faktycznie....takze tu tez byl spor...
 
Ribi Ja dzis byłam z M w sklepie i ogladalismy wozki. Glownie Mutsy 4 rider i x-lander XQ. I w sumie nadal nie wiemy ktory fajniejszy...niby x-lander lzejszy o 2 kilo ale mi mutsy bardziej sie podoba, mojemu M bardziej podoba sie x-lander i nadal nie wiem.....w mutsy raczka sklada sie tak pionowo (regulujesz wysokosc jakby w pionie-mi sie to podoba, mojemu M nie bardzo) w x-landerze tez raczka sie reguluje ale tak jakby poziomo( to poodba sie mojemu M mi nie koniecznie, chociaz tez nie przeszkadza) w moim odczuciu mutsy lepiej i prosciej sie sklada i jak zlozysz stelaz to on moze stac w pionie o nic nie oparty x-landera jak zlozysz stelaz to albo musi byc poziomo albo musisz oprzec o sciane. gabarytowo zlozone stelaże zajmuja tyle samo miejsca.....generalnie my nadal nie wiemy....i prawie sie pokłócilismy wiec wyszlismy ze sklepu i na niczym nie stanelo:-(
Obiecalam, ze opisze te wozki jak zobacze tak wiec uczyniłam:-)
A jesli chodzi o ich wyglad to oczywiscie kwestia gustu co komu sie podoba.
Aha mi np podobaja sie kola w tym mutsy bo te z przodu sa małe ale wieksze niz w x-landerze a mojemu M podobaja sie te male z przodu w x=landerze. Mi sie wydaje ze wieksze sa lepsze ale nie iwem czy faktycznie....takze tu tez byl spor...

Kochana ja chyba dziś idę zobaczyć x-landera:) Też myślę, myślę i myślę. Chociaż jeżeli chodzi o Mutsy to chcę transportera bo jest jeszcze lżejszy niż ten twój i jeszcze bardziej się składa....ale jest tańszy od Twojego....ja już nie wiem dlaczego takie rzeczy....:) jak coś też napiszę:) Ja również mam dylemat:)
 
joasiab dzięki za wszystkie informacje. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy spacerówkę można ustawiać przodem albo tyłem do kierunku jazdy czy jest tylko jedna opcja?

Ribi a ty byś chciała x-landera xa czy xq?
 
fogia nie wiem którego bo póki co zastanawiamy się nad x-landerem czy Mutsy. X-landera jeszcze na żywo nie widzieliśmy (chyba że u sąsiadki) dlatego nie potrafię określić który model. Ale chyba dziś uda mi się zobaczyć wszystkie w jednym sklepie:)
 
Hejka:* Mnie niestety nie stac na takie drogie wozki jak wy planujecie:p Ale mam nadzieje ze znajde cos ciekawego na allegro, jakis zgrabny wozeczek, podobają mi sie wózki ze skretnymi przednimi kolami:) Ale musze poczekac az chlopak wroci z pracy czyli jakies 2 tygodnie:( I wtedy pojezdzimy po sklepach:) I moze rodzice sie dolozą:p takze zycze wszystkim przyszlym mamuśkom udanych zakupów :*:*:*
 
Więc byłam:)
widziałam
i się zdecydowałam

Porównywalam x-landera i mojego Mutsy , sprawdzaliśmy ciężar, jak się prowadzi i jak gabaryty po złożeniu. Faktycznie x-lander jest pełen bajerów....fajna rączka, super wykonany ale patrząc na to na czym nam zależało czyli ciężar, gabaryty po zlożeniu zdecydowaliśmy się na Mutsy.
Okazało się , że Mutsy po złożeniu jest polowę mniejszy od x-landera, jest dużo lżejszy i dla mnie lepiej się prowadzi. X-lander wygrywa ze względu na przedłużaną budkę, skórzaną rączkę i tańsze rzeczy do kupienia, oczywiście pompowane kola....ale Mutsy maa miększe zawieszenie (nie ma pompowanych kół). Mąż poszedł przymierzyć jeden i drugi do samochodu (mamy Opla Astrę 3 drzwiową, chachback) i się okazalo, że oba wejdą ale Mutsy wejdzie nawet w pionie(czyli druga część bagażnika wolna np. na gondolę....(mamy tam koło zapasowe i jeszcze instalację gazową więc mało miejsca). A powiem Wam, że cenowo są takie same....i będziemy kupować w sklepie bo u nich kosztuje prawie 1600 zł a na necie 1527. W necie trzeba jeszcze dopłacić za przesyłkę,a tu na miejscu mamy serwis jakby co:)

Reasumując bierzemy Mutsy....teraz myślimy nad kolorem :)

A jakie kolory wy wybrałyście?
 
reklama
Ribi- fajnie ze juz sie zdecydowalas.. a nie ma wersji ze skórzaną rączką? bo w urbanie są 2 i ja mam wlasnie ze skórzaną..
 
Do góry