reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
ja Tomka woziłam w gondoli do Maja.. na majówke juz bylismy spacerówk... ale on juz siadał.. i niechciał w gondoli smigac...teraz niewiem.. jak Kubus bedzie lubił jezdzic w gondoli to nie bede zmieniac tak szybko... wyjdzie w praniu :)
Ribi -- ja tez jak szykuje jakies zakupy to patrze na ceneo..i jeszcze na nokaut... i allegro.. :) i kupuje gdzie taniej :)
 
Roznie z ta gondola bywa, jedne dzieci dlugo jezdza, inne krocej.
Moj synek nienawidzil jezdzic w gondoli, wlasciwie od samego poczatku. My na syrenie wracalismy do domu po 15 minutach kazdego spaceru,i to tak plakal, jakby go ze skory obdzierali. W koncu po ok 3 miesiacach , rozlozylam spacerowke na plasko , kladlam metaracyk, spiworek do wozka i tak jezdzil. Wszystko widzial i wreszcie moglam spokojnie isc na spacer. Takze wszystko zalezy od dziecka ;)
 
fogia ja zamówiłam Conecko V4 chameleon. Oglądałam go i nam sie podoba. Kolezanka miała i jest zadowolona bardzo. Toledo jak dla nas za duży po złożeniu i dużo miejsca w bagażniku zajmie. Stąd V4. Mam po Wiki spacerówkę Coneco pierre cardain i jestem SUPER z niej zadowolona. Zobaczymy
 
tonia z barracudy to ja się bardzo szybko wyleczyłam, niby skrętna, a nie skrętna, taki ni pie ni wydra. porażka. Tego stelaża to właśnie mój m. się przyczepił.
ribidzięki kochana, zaraz poczytam.
joasiabno mi ten kamelon też się w oczy rzucił, a właściwie to, ze jest w miarę lekki. Akurat co do rozmiarów po złożeniu to wagi nie przywiązuję bo mamy duże auto.
 
synek w gondoli jeździł jakieś 5, max. 6 miesięcy, ale w 4- 5 miesiącu już podnosiliśmy połowę gondoli, żeby mógł więcej widzieć (mamy taką opcję w wózku, że oparcie się podnosi).
Jak miał 6 miesięcy to już sam siadał, więc przesiedliśmy się na spacerówkę , bo z gondoli mógł wypaść.

Natomiast fotelik samochodowy używaliśmy baaardzo sporadycznie. Praktycznie z synkiem nie jeździliśmy nigdzie - raz ze szpitala, potem do teściów ze 3-4 razy i może ze 2 razy gdzieś dalej od domu, a tak to raczej nie był potrzebny....
Jak miał 7 miesięcy kupiliśmy juz fotelik siedzący przodem do kierunku jazdy.
Ale dalej rzadko jeździmy... moi rodzice mieszkają blisko, najbliższa rodzinka też, na zakupy nigdy go do supermarketów nie zabieramy (był może ze 2-3 razy w życiu).

Co do CONECO - na wózek głęboki czy spacerówkę nie zdecydowałam się, chociaż oglądałam parę razy...
mamy fotelik samochodowy i z niego jesteśmy zadowoleni.
 
joasiab porównywaliśmy dziś chameleona i toledo w sklepie i powiem Ci, że kameleon wypada korzystniej. Stelaż na pewno jest mocniejszy. Kiedy Twój przychodzi? Jaki kolor wybrałaś? Tak się jeszcze zastanawiam jak te koła poradzą sobie na nierównościach, wiesz takim terenie błotnisto/piaskowym. I jeszcze jedna rzecz mi teraz przyszła do głowy, a nie zwróciłam na nią uwagi w sklepie. Czy kameleon ma regulowaną rączkę?????:unsure:
 
fogia- Posiada ergonomiczną rączkę z teleskopową regulacją wysokości. fajna sprawa, mam to chyba w mutsy wiec jak bedziesz chciala schowac raczke- to malutko miejsca bedzie zajmowala:)
 
reklama
Do góry