reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
Nie widzialam jak sie sklada ale wydal mi sie masywniejszy od mutsy i sprzedawca tez tak mowil ze jest ciezszy. A mutsy ladniejszy tez mi sie wydal:-) Jutro jedziemy na dalsze ogladanie wozkow wiec potestuje jeszcze inne.
 
aniwar i proszę poproś o ich złożenie i później zdasz relację,bo dla mnie jest ważne żeby wózek był lekki, składał się do najmniejszych gabarytów:)

klaudoos czy Ty już kupiłaś wózek? Czy nadal x-lander?
 
hej dziewczynki
ja też nareszcie dokładnie mogłam sobie pooglądać i mutsy i x-landera, jak dla mnie oba super, mutsy - pozostanie w sferze marzeń. :-:)-( cena!! :szok::szok::szok:
Zdecydujemy się albo na x-landera albo na coneco toledo.
 
reklama
Teraz bywają duże promocje i mysle że wózek za 1000zł da się kupić, choc ja płacić nie będę tylko dziadkowie ( z dwóch stron) to tez nie będę przesadzac cenowo...
 
Do góry