reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
ja też bym takiego nie kupiła, podoba mi się wizualnie i z czystego sentymentu, a to przecież nie powód żeby wydawać trzy tysiaki na wózek, zwłaszcza jeżeli ma się wątpliwości co do jego funkcjonalności.

Widziałam wczoraj taki model na żywo i powiem Wam, że budził furorę i zachwyt na ulicy. :-D:-D:-D
 
Mnie sie bardzo podoba ten starodawny wozek, ale ze wzgledu na cene nie kupie go. Dla mnie jest odjazdowy, taki oldschool:-)
 
Dziewczyny mi sie podoba wozek BABY ACTIVE JET 4: j4.jpg
Jet nowa kolekcja kolorystyczna

tylko na stronie jest napisane ze wozki sa produkowane w krajach unii europejskiej, wiec nie wiem..., co prawda certfikaty maja.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny a Ja mam prosbe szukam wozka lekkiego czy znacie jakie godne polecenia bo te wszystkie co pokazujecie to od 11 do nawet 16 kilo a czy nie ma wozkow ponizej 10 kilo?I najlepiej spacerowka plus fotelik.Pomyslalam ze skoro tyle juz szukam a nie moge znalesc to moze mi cos doradzcie moze wpadlo wam cos w oko?
 
reklama
bximg12729714099231212w.jpg

"Wózek Trio Tour 4 jest idealny dla rodziców prowadzących aktywny, sportowy tryb życia, chcących zaoferować swemu dziecku maksymalny komfort i ochronę.
Gondola wyposażona jest w system Car Kit, pozwalający na przewożenie w niej dziecka w samochodzie. Gondolę montuje się w samochodzie za pomocą specjalnych pasów, które są w wyposażeniu wózka. Dzięki systemowi Clik Clak zarówno gondolę jak i fotelik można w szybki, prosty i bezpieczny sposób zamontować na ramie wózka. Tylne koła są zdejmowane, dzięki czemu można zmniejszyć wymiary wózka. Posiada nowy, składany podnóżek. Tapicerkę można zdjąć i wyprać.
W skład zestawu wchodzi spacerówka, gondola i fotelik Auto-Fix Plus (0-13kg)."
To cytat ze strony chicco ... bo ja kiepsko pisze:) dla nas spisuje sie rewelacyjnie Tomcio jezdzi w nim do dzisiaj ... a jak sie urodził to własnie przez zime jezdził w samochodzie w gondoli bo jak go poubierałam w te wszytskie kobinezony to był taki sztywny ze balismy sie go włozyc do fotelika na wiosne przeszedł na foteli ... niewiem jak sie zdejmuje tylne koła bo nigdy tego nierobilismy .. my mamy duzy samochód wiec nie było takiej potrzeby ..a do Corsy mojej mamy wchodził do bagaznika bez zdejmowania kółek do niego mielismy odrazu od deszcze osłonkę i plecaczek z przewijakiem składanym w komplecie a takze spiworek do spacerówki , kółka przednie sie skrecają i mozna je zablokowac blokada jest na tyle skuteczna ze jeszcze sie nam same nieodblokowały... uzywam go na rózne spacery drogi Polne czy bezposrednie spacerowanie po lesie nie stanowiły dla nas problemu ... kupilismy go na allegro bo był o 4 stówki tanszy niz w sklepie ale najpierw sprawdzałam osobiscie w sklepie jak sie nim jezdzi w wogole... mieszkamy na 4 pietrze stelarza nigdy nie wnosiłam na góre bo gondole sie łatwo odczepiało a spacerówka stoi u nas na dolelub jest w samochodzie ale stelarz jest troche ciezki
 
Do góry