reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

a możeszz napisać jaki model? i czy koła są pompowane? i jak z jego masą i składaniem do samochodu? z góry dziękuję.

Dziewczyny zdjęcia coś chyba jednak nie weszły
 
reklama
klaudoos, wózeczek piękny!!! Właśnie taką zieloną gondolkę Mutsy też chciałam. Bardzo ładny ma kolor....
 
Ribi postaram się napisać Ci wszystkie szczegóły dotyczące wózka ale trochę później bo muszę w tym celu udać się do siostry a to jednak trochę drogi jest. Jeżeli jesteś w stanie poczekać parę tygodni to na pewno wyśle dane razem z foteczkami.
 
Ribi postaram się napisać Ci wszystkie szczegóły dotyczące wózka ale trochę później bo muszę w tym celu udać się do siostry a to jednak trochę drogi jest. Jeżeli jesteś w stanie poczekać parę tygodni to na pewno wyśle dane razem z foteczkami.

Julka pewnie że poczekam, ja póki co tylko się orientuję bo wózka nie kupię teraz tylko przed samym porodem. Może będą przeceny :-) Będę wdzięczna za wszelkie info i pozytywwy i negatywy dot. wózka.

Wczoraj oglądałam wózki i zastanawiam się jeszcze nad X-Landerem XA 2010
http://www.swiatwozkow.pl/index.php?cPath=31_63
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z Was chce kupić wózek z 3 kołami? mi się one bardzo podoobają ale niektórzy mówią, że są mało stabilne...co o tym sądzicie?

ja chcę kupić wózek 3 kołowy właśnie, mnie się też one najbardziej podobają, ja z kolei słyszałam, że się je ciężko prowadzi, ale myślę, że to jest kwestia przyzwyczajenia:) my się zdecydowaliśmy na Teutonie Spirit S3 z tym, że tak jak pisłam wcześniej w promocji w banku ing można go kupić za połowę tej ceny, więc doszliśmy do wniosku, że się opłaca:)
 
Ostatnia edycja:
martka85 bardzo fajny wózek tylko ma koła piankowe... ja potrzebuję pompowane bo będę jeździła po polach :-) w końcu we wrocławiu mieszkamy :-D
 
Ribi dopytałam siostry co to za model tego trójkołowego wózka - chicco S3
Chicco Wózek Trójfunkcyjny Chicco S3 Trio Top - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl 20432.jpg
 
W moim przypadku sponsorem wózka będzie mama tatusia. Ona nalega, żebym kupiła wózek Chicco, albo Bebekonfort. Zastanawiam się tylko, czy jest sens płacić za samą markę, czy na prawdę te wózki, które kosztują około 2000 są warte swojej ceny. Na razie jeszcze nie mam pojęcia co kupię. Póki co wiem tylko, że będzie to wózek wielofunkcyjny (gondola, fotelik do auta, spacerowy), na czterech kołach (chyba niepompowanych, choć nie znam się na tym totalnie). Wpadłam jeszzce na pomysł, żeby w wolnej chwili poczytać forum mamuś lipcowych i wcześniej, bo z tego co widziałam, jak weszłam tam na chwilę oceniają wózki, którymi już wożą swoje pociechy.

Tak na marginesie, ale to musi być czad, chodzenie na spacery ze Swoim Maleństwem:D:D:D
 
reklama
Do góry