reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania

X-landera spacerówkę ma moja szwagierka, nie narzeka oprócz tego że kupiła model( nie wiem który), w którym się sie obraca siedzisko przód/tył do kierunku jazdy, warto zwrócić na to uwagę.
 
reklama
witam przyszłe mamy :)
dzis do mnie dotarło, że juz za kilka tygodni bedzie na świecie nasz dzidziuś :) i wpadłam w panike ..... zaczełam od zartów , mówie do męza ze za niedługo bedzie dzidziuś i my 2 .... i co dalej?? zaczelismy sie śmiać , że pewnie będziemy razem nad nim stac i sie zastanawiac co z nim zrobic. ale teraz zaczynam się tak naparwde bać tych pierwszych dni w domu. dalej dla mnie to jest jakis kosmos , że w naszym zyciu zagości juz na stałe taki mały bąbelek. zaczynam panikowac, ze nic nie jest gotowe, ze pokój nie uzrądzony do końca , ze nie mamy wszystkiego co potrzebne. juz pomijam fakt,że nawet nie chce myslec o porodzie, bo to juz wogóle temat którego nie ogarniam .
wy tez tak macie??
pozdrawiamy z małym co mi własnie zaczyna tanczyć salse w moim brzuchu :p
 
Ciezko zdecydowac!!!
Najlepiej zrobic sobie liste na kartce co potrzebujesz w wozku i jakie masz wymagania, oczywiscie konkretny model obejrzec ""na zywo"" i jak da rade to nawet nim pojezdzic, zlozyc, rozlozyc!!!
W Holandii jest taki fajny sklep, w ktorym jest cala alejka z roznym rodzajem nawierzchni i mozna sobie testowac jak wozek sie zachowuje na konkretnej kostce czy innym rodzajem podloza.Fajna sprawa!!!
 
no własnie zauważyłam, ciekawe czy twoj tymek sie z moim kacprem umowili i wyjdą razem :p :)
wiesz jestesmy juz parwie na finiszu , bo te kilka tyg zleci zanim sie oglądniemy. a tu z dnia na dzień coraz wiecej mysli , coraz wiecej pytań i coraz wiecej starchu pzred nieznanym , bo urodzenie dziecka to najbardziej nieparwdobodobne i niewybrazalne doświadczenie jakie cie może w życiu spotkac . zwłaszcza jak to jest po raz pierwszy.
 
reklama
Wózki o ktorych ktoś wspomniał wczesniej - tj. z mozliwością wmontowania fotelika samochodowego zamiast gondolki. do sklepu faktycznie super... ale nic po za tym... to wygoda duża dla rodzica... a dzieciaczek ściśnięty i wyrasta szybciuteńko. - obecnie moda na te maleńkie wózeczki - niestety.

Ja wspominałam ;-) i pisałam, że to się tylko na chwilę - coś typu zakupy - nadaje. Na spacery tylko wózek normalny. A z fotelika dziecko wcale tak szybko nie wyrasta - my ciągle używamy tego pierwszego.
No i nie zgodzę się jeśli chodzi o gust rodzica przy wyborze wózka. Ok, najważniejsze, żeby był funkconalny, ale z tym wózkiem się będzie chodzić przez kilka lat - musi się podobać.
 
Do góry