reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania

Justyś dziś Szymko ma 6 miesięcy ale fajnie!!! Najlepszego!!! Dobrze wiedzieć, że nikt z Was nie ma lepiej z facetem ;))) Hahahaha jakoś raźniej się jedzie na tym samym wózku z Wami.
Znów wróciła piękna pogoda ;)) cieszę się i chyba pojedziemy na działkę, musimy trochę się odseparować od rzeczywistości codziennej, bo cholera tylko spiny między nami i akcje rodem z UWAGI i telenowel brazylijskich. Czasami już mam dość, nerwy nam puszczają, czasami głupota rośnie do rangi końca świata i nie można się z tego wypaplać.
 
reklama
Mnie ta piękna pogoda nie cieszy:( bo nie możemy wychodzić na słońce. Ale cieszę się bardzo, bo jutro jedziemy do alergologa, znalazłam dobrego lekarza, jest alergologiem i dermatologiem więc dwa w jednym:) mam nadzieję, że nam pomoże:)
 
Dziewczyny, no jak czytam o tych facetach, to też pocieszenie dla mnie ale marne...ale wiecie co jest najbardziej wkurzające, że jeszcze jak będziemy zrzędzić to będziemy te najgorsze, już nie sexy kobiety, ale zgredziałe matki. Kiedyś jedna koleżanka mi powiedziała, że facet może mieć nie uprane, nie uprasowane, i bałagan w domu, ale jak mu podasz obiad w stringach to będziesz najlepszą ukochaną żoną. A nasze wygadywania o nie przebranej kupie chyba się nie mieszczą w tej estetyce niestety....ach jak tu nie zwariować. Oczy na zapałki, ale najlepiej żebyś jeszcze pachniała i wieczorem zachęcała do seksu. Młoda moja dziś znów marudziła, ja też raczej upału nie znoszę, bo Flo to źle znosi i raczej nie wychodzimy na dwór. Dziś wieczorem był postęp, zjadła kaszki a potem cycka jeszcze cium cium, i chociaż dużo ulała to jednak postęm! Mam nadzieję, że pójdzie i faktycznie będę mieszać to mleko z posiłkami coby dziewczyna miała 2 w 1 skoro cycem wzgardziła, mam nadzieję, że chwilowo. Trochę jej wypadają te super włoski, ale i tam czupryne ma jak elvis :-D
 
Katalka to dopiero Florce się włoski ścierają? Kurczę nam jak się starły w pierwszym miesiącu, do dzisiaj mój chłopak ledwo co ma:)) ale to chłopczyk to czuprynki lepiej żeby nie miał:D
no są tacy faceci niestety, ze musisz przy nich szałowo wyglądać, u nas to chyba tak nie działa. Ja w domu uwielbiam chodzić rozczochrana, bez makijażu i w ciuchach poszarpanych:D Bo tak mi wygodnie. Nie maluję się jak siedzę w domu, bo po co? a D. i tak mnie zaczepia ciągle i najchętniej by z łóżka nie wypuszczał:-) On mówi, że woli mnie naturalną, a nie z tapetą i że ważne że jestem sobą :-) Więc nas to chyba nie dotyczy:D Fakt, jak ubiorę się w jakąś bluzkę na ramiączkach to psioczy, że będą na mnie faceci patrzeć, zawsze mu wtedy powtarzam "a kto zechce babę z dzieckiem"?:D
No ciężarówki zamilkły, ahh wakacje :)
 
Justyś ale fajnie, spoko, oby lekarz rozwiązał Wasze problemy i zaczniecie wtedy żyć pełnią życia. Szymek może przestanie się męczyć biedulek.
Ja na działce, do wody nie wchodzę!!! Wczoraj nogi moczyłam... zimna woda...masakra.
U nas to jest tak, że ja też chodzę po domu jak ostatni wytłuk ubrana, czeszę się raz na kilka dni i tak chodzę w kitce więc nie ma sensu się czesać, przy dziecku nie mogę rozwiązać włosów...a mam długie i dopiero od fryzjera, odrost robiłam... w kitce i tak nie widać różnicy. Nie maluję się na co dzień. Patryk często mówi przy mojej mamie albo koleżankach, w żartach, że mogłabym do łóżka się ubrać fajniej czy coś, przecież mam tyle seksownych ubranek a ja nie mam siły. Jakby mi pomagał więcej to inna sprawa a tak NIE MA OPCJI. I tak mnie atakuje ;)) ale narzeka, że mu mało. Niestety czasy się zmieniły i jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
Katalka to co napisałaś to cała prawda i tylko prawda o nich. Najlepiej jakbym goła chodziła, w domu może sajgon być ale ugotowane i podane seksy i mój mąż nie ma pytań-radocha!!!
U nas włosów las. Codziennie jakby więcej. Ja to łysa byłam długo jak mała byłam a Patryk kudłaty więc Nina w niego z tym poszła. Fajnie, że Florka zaczęła wsuwać. Oby tak dalej!!
 
A jaka ciężaróweczka??/ Jesli chodzi o mnie to ja się średnio odzywam bo kurde mogę ewentualnie napisać czym karmię męża:-D No, ale on je wszystko i raczej z nim problemów nie mam:no:
A jak sobie radzisz w upały z brzuszkiem? Zawsze współczułam kobietom w ciąży w ten ukrop..
 
reklama
Dziewczyny macie jakiś sposób jak zrobić dziecku papkę bez blendera? nie mam tego wynalazku, teraz mi ciężko go kupić, mikser nie daje nic, nawet wyciskaczem do czosnku próbowałam. Nie zrobi się na taką gładką papkę:(( A lekarz mi kazał samej robić. Dałam i tak słoiczek dyni z ziemniakiem i ciut rozdrobnionej marchewki, boże jak Szymuś wymiotował....;/
Net-ka jak robisz zupki to mielisz na gładko?
 
Do góry