reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

reklama
"na happy musisz uważać na rozmiary,bo my kupiliśmy odpowiednie wagowo i były prawie za małe"

Dzięki.Dobrze wiedzieć, mój synek jest dużym chłopcem więc miałabym pewnie problem.
A może się orientujesz, jak zaczeliśmy używać teraz 4 pampersa to jakie Happy mam kupić?
 
powiem Ci, że mała ważyła 4,600 i kupiliśmy od 4-6 kg i były takie naprawdę na styk! :o czasem też się coś wylało z boku pieluszki :p
 
Nie próbowałam jeszcze Biedronkowych, jakoś nie mam biedronki w okolicy, ale pampersy u nas się nie sprawdziły, kupku wychodziły górą, no, w 1 było ok, huggisy różowe do bani, zachęciłam się do belli, wydaje się taka bawełniana, ale Natalia ma po nich uczulenie w miejscu paska z zapięciem, szkoda, bo środek maja fajny. Póki co używamy huggisów superflex i są ok, chociaż czasem gdy Natalia w tym samym czasie zajada i robi kupkę to kupka niestety przecieka... szczęsliwie nie zawsze :)
 
a nam pasuja wszystkie pieluchy jakich dotad uzywalismy tylko w roznych okresach rozne najlepiej sie sprawdzaly...
jak Prezes byl noworodkiem - Pampersy (chociaz czasami gora wyciekalo), w okresie 3-6 nie bylo lepszych niz Dada.... a od kiedy jest za co potrzymac najlepiej leza Huggiesy super-flex... i chyba tak juz bedzie do konca, bo one jako jedyne idealnie sie dopasowuja do cialka...
... a z cena tez mozna sobie poradzic, bo czesto sa na nie "promocje" i mozna kupowac wlasnie w tych okresach... ;)
 
Cześć mamuśki :laugh:

Ja także używam pieluszek z biedronki ale nie DADA tylko FITTI,i za paczkę która ma 64 sztuki płacę 27 zł. Są dobre i nic się na pupci nie robi. 8)
 
Widziałam te pieluszki (Fitti) i nawet się nad nimi zastanawiałam, ale czy one nie mają na wierzchu "ceratki"? Mój maluch sporo biega i potrzebuje takich bardziej przewiewnych, dlatego kupowaliśmy ostatnio Dada.
Dziś testujemy Cień z Liedla, chyba niezłe, tylko ten wkład czasem się zbija.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Witam ja uzywałam jednych i drugich z biedronki Fitti mają cerate ale wychodzą taniej cenowo ale napewno są gorsze od Dada.pozdrawiam
 
Do góry