reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

Przetestowałam filetowe pieluchy tesco i są naprawdę dobre. Porównywalne z huggiesami ( bo też mają gumki). Z tym , ze wychodzą tylko minimalnie taniej niż huggiesy- a huggiesy łatwiej dostać ( nie mam tesco w mieście). Wyglądają ładnie i bardzo dobrze chłoną.
 
reklama
a dla zwolenniczek Huggiesów- promocja w Tesco 33.99 zamiast 44.99 ( naprawdę tyle płacicie? ja kupuję w biedronce za 39.99).
 
właśnie wróciłam z Biedronki z Huggiesami - w promocji jest prezent ramka na zdjęcie. Zawsze coś :tak:. Ale jestem łasa:-p
 
a ja kupuje pieluchy rosmanowskie są naprawde ok, tylko na noc zakładam pampki i wczoraj byłam kupić pieluchy paczke rosanowkich dla filipa i jedna dla Rity i pampki tez po jednej paczce, pare kosmetyków dal nich i zapłaciłam prawie 200zł. Koszmar a Filip ani myśli korzystać z nocnika:baffled:
 
Przetestowałam filetowe pieluchy tesco i są naprawdę dobre. Porównywalne z huggiesami ( bo też mają gumki). Z tym , ze wychodzą tylko minimalnie taniej niż huggiesy- a huggiesy łatwiej dostać ( nie mam tesco w mieście). Wyglądają ładnie i bardzo dobrze chłoną.

U nas w mieścinie we wtorek otworzyli Tesco. Może wypróbuję te pieluszki o których piszesz.

Ostatnio kupiłam w Biedronce pieluszki Dada i są całkiem ok. Mała nie ma na nie uczulenia. Tylko wydaje mi si.ę że jak nasiusia to troszkę są cięższe niż Pampersy:tak:
 
Dada z żabkami najlepsze na świecie i najtańsze z wszystkich możliwych. Jeszcze nigdy nie przeciekły a były wieelkie kupy :)
 
Ja chwaliłam Dady dopóki mój Szymon nie dostał od nich pieluszkowego zapalenia skóry... więc niestety ale odszczekuję wszystko dobre, co o nich pisałam.
Chociaz moja koleżanka uzywa ich już przy drugim dziecku i jest bardzo zadowolona
 
reklama
my cały czas uzywamy pieluszki Tesco te fioletowe i jestesmy bardzo zadowolone :-D 29,90 zł za 68szt. 4-9kg
 
Do góry