reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

Co za cholera mnie podkusiła, żeby wypróbować pampersy, skoro z huggies'ów byłyśmy zadowolone :confused:, w huggies'ach nic złego się nie działo, a po dwóch dniach stosowania pampersów Ami ma odparzoną pupcię, dobrze, że zakupiłam również paczkę huggies (tak na wszelki wypadek) i znów lecimy na huggies'ach. Fakt pampersy są luźniejsze, ale i ciut większe (w tej samej rozmairówce) i wychodzą taniej, ale nie będę ryzykowała odporzenia mojej kochanej dupinki :tak:
HUGGIESS WYGRYWAJĄ!!!
 
reklama
My póki co na pampersach. Siku na plecach ciągle sie zdarza, myślałam, ze to kwestia ułożenia siusiaka a nie wina pieluszki.
.

No i kupiłam huggiesy. Byłam wprost zachwycona... na początku. Potem zauważyłam, że mniej izolują siku od skóry niż pampersy . Zadowolona byłam z gumek na plecach i rzepów a nie takich taśmopseudorzepów pampersowych i siku nie wyciekało na plecy.
Paczka mi sie kończyła, postanowiłam kupić pampersy znowu- ze względu a tą wilgoć. Kupiłam już 3 - totalna zgroza. Przede wszystkim wydają sie małe, mniejsze niż huggiesy w tej samej wadze( dotkass ma odwrotne wrażenie :dry:), siku znów na plecach i jeszcze jakimś balsamem nasączone wiec zaraz Dominik dostał uczulenia.

W tym moim miasteczku w sklepach mają tylko różne mega/jumbo paki pieluszek. Nie mogę więc kupić najmniejszej i testować na żywym organizmie. Od razu muszę wydać prawie 50 zł :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Jakie pieluszki mają gumki na plecach oprócz huggiesów? Ktoś używał happy?
 
szopek pieluszki TESCO maja gumeczki na plecach, ale pieluszki tesco opakowanie fioletowe sa w cenie 29.90 za 68szt. roz.3. sa w TESCO jeszcze tańsze pieluszki ale te są z foli(cena ok. 25zł)!!!wiec trzeba uważać żeby ich nie kupić!
 
A my już przetestowaliśmy:
- pampersy 1- super
-huggis 1 premium- takie sobie w porównaniu do pampków, mniejsze i się zbijały
-pampersy 2-już nie są takie fajne- przeszkadza mi ich zapach :eek:
-dada (biedronka) 2- jako alternatywa szybkiego zakupu przed weekendem, nawet się sprawdziły i cena 16 zł za 40 szt.:tak:
-huggis 2 premium- rewelacja z gumką, tylko troche ciasnawe
-obecnie huggis 2 classic- totalna pomyłka- prezent od bezdzietnych ciotek z pracy;-), co prawda są większe od premium, ale nie maja tej gumki na plecach, sa jakies cienkie i zbijaja sie
Chyba zostane przy huggis premium, bo zapach pampków jest okropny :dry:
 
kerry kupiłaś pieluszki w TESCO ? Jak się u Was sprawdzają? Kiedys również używałam pieluszek z ROSSMANA ale te bordowe bo inne były z folii :-( u Julki jeszcze nie testowałam ale na pewno spróbuję ;-)

Niestety nie kupiłam, bo w tesco była promocja pampersów i mój małż;-) się uparł, że nie będzie testował już żadnych innych pieluch, po wcześniejszych rozczarowaniach. Ja jestem z pampersów zadowolona w 100%. Z waszych wpisów widać ,że każde dziecko jest inne i pieluchy muszą być dostosowane właśnie do dziecka.
 
Szopek, ja przetestowałam Happy i jestem mega niezadowolona. Iga była w kupie dosłownie wszędzie - wpłynęła bokami do nogawek, na plecy i na brzuch z przodu. Nie mogłam w to uwierzyć, że przy ilości kupki, którą inne pieluchy bez problemu utrzymywały na miejscu, te wypuściły we wszystkie strony. Oczywiście sytuacja ta powatarzała się kilkakrotnie, tylko że już nie było takiej ekstremy :-D:eek: Ale co się naklęłam przy tych pieluchach to tylko ja wiem :sorry:
 
My nadal na Pampkach,zakladamy juz nr 3 choc i 2 nam jeszcze zostaly i tez trzeba zuzyc.Odparzen nie bylo ale kilka razy kupa wyleciala nam bokami.
Tez chcialam kupic jakies male opakowanie innej firmy na sprobowanie ale nie ma ,wszedzie duze paki...powinni robic male paczki lub sprzedawac na sztuki jak Pampersy w niektorych sklepach.
 
Kupiłam już 3 - totalna zgroza. Przede wszystkim wydają sie małe, mniejsze niż huggiesy w tej samej wadze( dotkass ma odwrotne wrażenie :dry:), siku znów na plecach i jeszcze jakimś balsamem nasączone wiec zaraz Dominik dostał uczulenia.
[/COLOR][/FONT]

Być może nasze odczucia są różne, bo ja porównywałam wielkość 2, a Ty piszesz już o 3 :tak::-)
 
reklama
My już na pampkach 3, stokroć lepsze od 2jek bo mają te elastyczne paseczki. Zdarza się wpadka ale już siku nie wyskakuje.
Muszę powiedzieć, że mamy też pakę huggiesów 5-9 kg ale są jeszcze ciut za duże. Wydaje mi się, że przez 3 lata (wtedy takie też kupiliśmy dla starszej) poprawiły się, są mięciutkie i delikatne..
Mała właśnie wali kupkę mi na kolanach, ciekawe, czy body całe ;-) w pamp3
 
Do góry