reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

My póki co na pampersach. Siku na plecach ciągle sie zdarza, myślałam, ze to kwestia ułożenia siusiaka a nie wina pieluszki.
Używaliśmy też Dady Biedronkowej i jak dla mnie to była katastrofa. Ciągle się zbijały, jakoś tak źle leżały, krępowały ruchy i przede wszystkim młody dostał na nie uczulenie. Nie tylko tam gdzie wkład jest ale wszędzie gdzie sięgała pieluszka.

Dominikowi w dzień nie przeszkadza, ze ma już nasikane w pieluszkę - ale w nocy przez sen kwęka ( niestety to nie jest zsynchronizowane z porą karmienia:-(), zmieniam mu pieluchę i przestaje.
 
reklama
iwonka ja kupiłam Pampersy i co kupę wszystko do przebrania i młoda do kąpieli bo u nas kupa jak "woda" i bardzo dużo. Mnóstwo rzeczy do prania... A te TESCO fioletowe nawet gumeczki z tyłu mają :) i pamiętam że jak wiktor był mały tez je kupowałam...
Polecam, "3" maja 68szt. i cena 29,99zł

minka12 wypróbuję te pieluchy z tesco. Właśnie dziś otwierają w Opolu nową galerię handlową - Tesco, więc jutro kupię. I dam znać. Ja byłam zawsze zadowolona z pampersów a używam ich ponad półtora roku przy kubusiu, więc jeśli trafi się coś tańszego i dobrego to dlaczego nie. Przecież zawsze to 10 zł mniej:tak:
 
U nas chyba pampersy sie bardziej sprawdzaja.Aktualnie mamy otwarta paczke pampersow i huggisow i co przewijanie uzywam ich na przemian raz jedna raz druga firma.Huggisy bardziej ja uciskaja tymi falbankami przy udach.Ale ta gumka z tylu musi byc bardzo dobra przy czestych plynnych kupkach.Moim zdaniem tez huggisy strasznie pecznieja i jednak mniej izoluja wilgoc.Jak sciagam Ani zuzytego huggisa to ma bardziej wilgotna pupke.A uzywamy ich naprzemiennie z papmkami i w rownych odstepach czasowych sa zmieniane wiec to raczej nie jest kwestia tego ze huggis byl dluzej zalozony i mocniej przesikany.
W szpitalu dostalysmy probki happy ale jeszcze nie zadazylysmy ich sprobowac.
A Dada mamy w domu bo dla psa uzywamy.Nosi ten sam rozmiar co Ania :) Wygladaja niezbyt zachecajaco wiec ich nie bedziemy probowac dla dziecka.
 
Ja osobiście używam Pampersów 2. właściwie od samego początku używałam 2 bo moje dziecko urodziło się z wagą ponad 3kg. Jestem z nich bardzo zadowolona. Nie mamy problemów typu przeciekanie czy odparzona pupka :-) niestety jakis czas temu chciałam spróbowć Huggiesów i mała od razu dostała odparzeń :( Potem około tygodnia leczyłam ja sudocreamem ,ale lepiej dziecku zaoszczędzić cierpienia jakie jest spowodowane odparzeniem..I tak Huggiesy poszły w odstawkę i wróciliśmy do Pampersów i z całą pewnościa będę ich uzywała do końca etapu pieluszkowego :tak:
 
To u mnie sytuacja była odwrotna. Pupa odparzyła się straszliwie, ale nie myślałam, że to wina Pampersów. Wtedy właśnie postanowiłam wypróbować Huggies i odparzenie ładnie zeszło. Zostało mi jednak kilka sztuk Pampków, więc je chciałam wykorzystać i odparzenie znowu się pojawiło. Teraz tylko Huggiesy.
 
My cały czas na pampersach, dzisiaj zakupiliśmy już rozmiar 3 z elastycznymi paseczkami. Z 2jek niestety nam siku wylatuje, np. dzisiajw przychodni położyłam małą do wózka na chwilę i tak się zesikała, że cały bok mokry i materacyk wózka też w miejscu gdzie ceratki nie podłożyłam :baffled:. Cóż, wymęczymy jeszcze te pół paczki 2jek...
 
kerry kupiłaś pieluszki w TESCO ? Jak się u Was sprawdzają? Kiedys również używałam pieluszek z ROSSMANA ale te bordowe bo inne były z folii :-( u Julki jeszcze nie testowałam ale na pewno spróbuję ;-)
 
My jedziemy na Pampersach, odparzeń brak, większych wycieków też ;-)
Jedyny problem to to, że właściwie można by już przejść na rozmiar 3, a tu jeszcze półtorej paczki 2 mamy... no ale przy częstotliwości przewijania Mikołaja to kwestia tygodnia jak zuzyjemy.
 
Dziewczyny w REALu jest promocja i karton pampersów 3 (2*64szt) kosztuje 65zł. aha 2ki też są w tej promocji.
Wczoraj zaopatrzylismy się w 2 takie kartoniki, bo 2ki(obojetnie jakiej firmy) są już troszke przyciasne :eek:... ale ten mój facet rośnie
 
reklama
my już też przejdziemy na 3 chyba, denerwuje mnie że ta gumka w 2 uciska udka:sorry2: mojej Zosi, możliwe, że to tak jest, ale mi sie to nie podoba, przy wadze prawie 5 kg mam nadzieję że 3 sie sprawdzą:tak::-)
 
Do góry