reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

Wlasnie przejzalam gazetke tesco i faktycznie zadnej wzmianki o tej promocji nie ma... Ale chyba podskocze i tak do tesco i sprawdze, bo cena naprawde dobra.
 
reklama
I tak przeliczyc okolo 8 sztuk dziennie,,u nas tak bylo z poczatku bo co chwila kupa wiec wychodzi rachunek prosty...polecam wziasc odrazu dwie paki.
 
iwonko ja kupiłam dwie paczki w tych samych kilogramach czyli 3-6 na jak dugo one starczaja bo słyszałam ze dzieci szybko wyrastaja
 
Witajcie,
ponieważ mam już półtorarocznego szkraba więc też trochę doświadczenia z pieluchami i muszę się Wam przyznać, że nie zamieniłabym pampers na żadne inne. Huggies naprawdę wypadają źle w porównaniu z Pampers jeśli chodzi o miękkość pieluszki i wchłanialność. Huggies za to ma świetne pieluchy do pływania na basen. Nazywają się Swimmers, są dostępne w rozmiarach S,M,L. Spisały się znakomicie na zajęciach szkoły pływania dla maluszków a potem też na normalnym basenie. Reasumując polecam tylko Pampers. Zazdroszczę moim koleżankom z Niemiec czy Anglii, które kupują tańsze ale DOBRE pieluchy w sklepach typu Tesco, LIDL, czy Aldi i one są naprawdę dobrej jakości. U nas niestety za jakość dalej trzeba płacić horendalne pieniążki.Pozdrawiam obecne i przyszłe Mamusie.
 
z huggies polecam pull up, które sa dla dziewczynek i dla chłopców. są naprawde super dla troche starszych dzieci. no i jednak polecam wszystkim pampers.
 
używałam Huggies i pampers newborn. zdecydowanie Pampers te najmnijesze 1. u nnie leci już 3 opakowanie, mała urodziła się duża (3770, 55 cm)
 
reklama
Witam,
jak wiele mam również zdecydowanie polecam Pampersy. Przećwiczyłam Huggies - niestety są sztywniejsze i wydobywa sie z nich niemiły zapach, chyba nie wchłaniają tak jak Pampersy. Obecnie uzywam ich dla młodszego 2 letniego synka w rozm.5 i nadal się sprawdzają. Jak synek sie urodził to pamiętam, że wystarczyła mi w zupełności jedna paczka Pampers Newborn, gdyż maluszki tak szybko rosną, że najdalej po miesiącu zdecydowanie należy przejść na większy rozmiar.

Pozdrawiam!!!
:-)
 
Do góry