reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

Kerry, ja dla odmiany mam zupełnie inne doświadczenia z Huggies Little Swimmers.... w ubiegłym roku w wakacje Maks ich używał i niestety mam wrażenie, że one są trochę "dla picu" bo gdy zdarzyło mu się zrobić kupę (w drodze wózkiem na basen w hotelu) to ta kupa była wszędzie.... na nim, nóżkach, w wózku... chwała Bogu że nie przydarzyło się to nam w basenie hihi Rozmiar był dopasowany do jego wagi.... nie wiem co się stało. Poza tym koszmarnie mu się odparzyła pupa - ale fakt, że chociaz często zmieniałam pieluchę to jednak sporo czasu spędzalismy w wodzie.
 
reklama
dziewczyny ja teraz mieszalam troche pampersy i powiem wam ze najbardziej zadowolona jestem z Happy sa bardzo chlonne nie odparzaja i sa wygodne:tak::tak:
 
Witam,
dołączam się do mam preferujących Pampersy. Testowałam pieluszki Rossmann - nie sprawdziły się, ponieważ zmianiały kształt podczas ruchu Kamilka, "zbijały się" w kulę w jednym miejscu i z pewnością utrudniało to poruszanie się. Huggies też "nie dały rady":-). Przy nich nawet nabawił się mocnych odparzeń pupy, na które nie działały preparaty typu Sudocrem. Pomagało jedynie mleczko Bubchen (nie jestem pewna czy tak poprawnie się to pisze) i specjalnie przygotowany w aptece preparat przepisany przez lekarkę. Lekarz od razu spytał czy w ostatnim czasie zmienialiśmy pieluszki i stwierdził, że na pewno jest to przyczyną odparzeń.
Bezzwłocznie zamieniliśmy Huggies na Pampersy i wszystko wróciło do normy.:laugh2:
 

Załączniki

  • ATT00027.jpg
    ATT00027.jpg
    85,4 KB · Wyświetleń: 43
Wreszcie ja mogę się wypowiedzieć na ten temt, bo już przetestowałam 2 rodzaje pieluch. Pampersy były ok, ale w pewnych sytuacjach nie zdawały egzaminu, np przy "wielkiej bombie":-D zawartość pieluchy wypływała dzieku na plecy i trzeba było zmieniać ubranko nieraz kilka razy dziennie. Teraz używam Huggiesów i narazie taka sytuacja nam się nie przytrafiła, bo mają one taką delikatną gumeczkę w pasie i nie wypuszczają kupki na plecy.:-)
I Huggies są delikatniejsze i miększe niż Pampki.
 
Ja się zgadzam z opinia panny migotki ja też na poczatku używałam pampersów ale pare razy zrobiły mi nie miłą niespodzianke . a teraz używam cały czas hugisuw i jestem z nich bardzo zadowolona . I do dziś dnia Zuzia nie mała żadnego odparzenia
 
A ja zdania nie zmieniłam, od początku używam Huggies, posłuchałam obu sióstr, które zachwalały i muszę stanąć oporowo za Huggies'ami właśnie. Dla nas cudo, super chłoną, zero odparzeń i nic nie wycieka, a kilka razy już była luźna kupka, która nie wypłynęła, grzecznie siedziała w pieluszce i czekała na zmianę ;-):-D:-D:-D
 
My też przetestowaliśmy Pamki i Haggisy i Haggisy wygrały. W Pampkach Mikuś miał często mokre plecki, bo mu górą wyciekało,a w Haggiskach to się nigdy nie zdarzyło. Teraz jesteśmy już na Haggis3 od5 do 9kg, hmm. byku nam rośnie.
 
suupeer,że przetestowałyście haggisy, ja się zastanawiałam nad nimi, faktycznie jak mała walnie kupsko to aż na pleckach ma, i czasami sie zdarza, że jak śpi na boczku to jak pampers jest pełny to przelatuje siku na body i pajacyk:sorry2:. Teraz się tylko zastanawiam który numer kupić jak mała waży 4 kg. hmm:eek:
 
My też miałyśmy ten sam problem z Pampersami:-(kupa na plecach i na rzeczach:-(a hugissy super:tak:żadnych biespodzianek i my używamy 3-5kg
 
reklama
suupeer,że przetestowałyście haggisy, ja się zastanawiałam nad nimi, faktycznie jak mała walnie kupsko to aż na pleckach ma, i czasami sie zdarza, że jak śpi na boczku to jak pampers jest pełny to przelatuje siku na body i pajacyk:sorry2:. Teraz się tylko zastanawiam który numer kupić jak mała waży 4 kg. hmm:eek:

My używałyśmy jedyneczek, ale jak Ami zacęła ważyc już ponad 4 kg przeszłyśmy na dwójki, bo jedynki, były już za ciasne :tak:
 
Do góry