reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

A my przerzuciliśmy się na pieluszki z ROSSMANA dla nas są jeszcze lepsze od pampersów dzięki ściągaczowi z tyłu, naprawdę są mega dobre z rozciągliwymi boczkami i cena suuuper za 33 zł mam dużą paczkę nie pamiętam dokładnie ile jest, też coś jak pampers. Aha no i rozmiar 4+ Zosia jak kupsko walnie to przynajmniej nie jest na plecach jak w przypadku pampersów:-):-):-):-):-):-):-)
My używaliśmy, ale mała się ostatnio odparzyła, a na pewno nie było to przez moją nieuwagę. Wróciłam do poczciwych DADA, moim zdaniem są pierwsza klasa. Sleep&play jak dla mnie mają strasznie mydlany zapach, co mnie wkurzało
 
reklama
Hmm musze kiedy i ja kupic te rossmanowskie,Jak nie ma promocji na pampersy to kupuje Tescowe pieluchy(29,90zl) i tez jestesmy zadowolone,tez maja sciagacz z tylu.A te Rossmanowskie maja tez rozciagliwe boczki tak jak pamki?
 
Ja kiedyś zamówiłam, jakieś darmówki i tam było kilka szt z rozciągliwymi boczkami a kilka z gumka na plecach.

Sama chłonność to taka gorsza niż huggies, bryłowały sie nieco ,ale dało się użyć. gdzieś czytałam, ze komuś przysłali dady biedronkowe w ramch tych próbek, ale mi nie.
dady mają jakieś gumki ?

W Carrefour jest promołszyn na happy ale nie wiem, nie pamiętam, nie używam..

edit: zlazłam pokaz slajdów takie ok 6 kg wyglądały tak samo.
 
Sama chłonność to taka gorsza niż huggies, bryłowały sie nieco ,ale dało się użyć. gdzieś czytałam, ze komuś przysłali dady biedronkowe w ramch tych próbek, ale mi nie.
dady mają jakieś gumki ?

.
tak dada ma gumki z tyłu :) ja używam właściwie na przemiennie dada rossmann tesco i czasami pampers jak sie super promocja trafi;-)
Iwonka ja również potwierdzam rossmann maja rozciągliwe boczki i gumeczki z tyłu :-)
 
Ja na początku używałam Pampersów, ale jak Gusia strasznie się odparzyła, zmieniłam na Huggies i już przy nich zostałam. Ostatnio kupiłam Pampersy w promocji (tej, co Puchatka kiedyś pisała) i muszę powiedzieć, że są bardzo fajne, o wiele delikatniejsze i cieńsze niż Huggies.
Wypróbowałam też fioletowe Tesco - nie są najgorsze, ale strasznie się wata kluszczy pod wpływem wilgoci.
Przetestowałam też Rossman i są bardzo fajne - bardzo przypominają Pampersy.
Jak na razie dla mnie nr 1 - Pampers, nr 2 - Huggies, nr 3 - Rossman, nr 4 - Tesco.
Jeszcze nie próbowałam Happy dla większych dzieci (odkąd dostałam Newborny na wypróbowanie dawno dawno temu i cała zawartość za każdym razem wylatywała z pieluchy, omijałam je szerokim łukiem).
 
reklama
my jesteśmy na pampersach od samego początku i nie testowaliśmy nic innego, bo jak zaczęliśmy przeliczać ceny pieluch, to pampersy wychodziły drożej tylko od biedronkowych.... ja bardzo lubię zakupy w rossmanie, ale jakoś nigdy nie skusiłam się na pieluchy tej marki, ale jak tak o nich piszecie, to już nawet chciałam spróbować, ale znowu cena..... wychodzą drożej od pampków...co prawda o 1 grosz tylko :tak::tak:, może więc warto spróbować czegoś innego....
 
Do góry