reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

My dostalismy nocnik,normalny nie grajacy ale Konradek siedzial moze na nim 3 sekundy:-D:-D nie ma szans narazie na tego narwanca:no:

A wiecie ja uzywam pampersow Pampers 4maxi od 8-18kg ale kupuje jak mam talony znizkowe.Normalnie kupuje tesckowe-super sa Baby essential ultra dry:tak: na noc rewelacja:tak:pampersa musialam zmieniac a w tych spi super,cala noc:-)
 
reklama
Widziałyście/ testowałyście na małym modelu pieluszki huggies ale takie z nadrukiem imitującym jeans? Widziałam takie ostatnio, to niby są zwykłe ( nie jakieś swimmers czy coś) tylko nadruk mają. Teraz to wsio rawno co ma pod ubraniem ale w lecie ...
jeans.jpg
huggies200.jpg
huggies-jeans.jpg


tylko czy nie jakieś plastiki?
 
Ostatnia edycja:
Właśnie kiedyś rzuciły mi się w oczy te pieluchy w carrefurze. Wychodzi o wiele drożej niż za zwykłe, ale może kupię taką paczkę na jakieś wyjścia, jak już zrobi się ciepło. A co, będziemy szpanować dżinsową pieluchą :-)
 
Kupilam te pieluchomajtki
30530.jpg
ale nie jestem z nich zbytnio zadowolona,jak dla mnie sa za sztywne,duzo sztywniejsze niz zwykle pampki.

Takie same na grubosc sa pieluchy Tescowe(FIOLETOWE) te z tym nadrukiem delfinkowym,takie mam wrazenie.Tu opinie innych mam


A nigdy nie mialam mozliwosci kupic tych Rossmanowskich pampkow(oczywiscie mam na mysli te lepisiejsze ;-) ) Znacie?

Tu jakis test znalazlam.
 
No widzisz Iwonko, a ja jestem z nich baaardzo zadowolona, bo wydają mi się mieciutkie i dopasujace się do krocza, mimo ze są moze grude.
No ale trzeba testować do własnych potrzeb :tak:
 
szopek - jejku, czego to Ludzie nie wymyślą. Niedługo to będą robić jakieś pokazy z tymi pieluchami.

wiktoria - Ja praktycznie cały czas kupuję pieluchy Biedronkowe czyli te Dada i ogólnie jestem zadowolona.
 
reklama
Sorry,że się wtrącę wogle moje dziecię nie jest z maja,ale miałam tę wątpiliwą przyjemność użytkowania pieluszek ala'jeans...no więc Nicole powychodziło od tych pieluszek uczulenie jakiego jeszcze nie widziałam,dosłownie bąble ropne:wściekła/y::angry::angry:...Nie polecam ich i tylko dlatego napisałam do Was...
 
Do góry