reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Magi - no widzisz, a mi laktator nie sluzyl przy Wiktorze wiec teraz nie zakupilam - ale mam 3 butle na weekend zaliczeniowy zamrozone :D
 
reklama
Magi nie martw się ja mam tak samo, po naprawdę długiej przerwie jak Malutka śpi ja daje radę ściągnąć 70 ml z obu piersi :( Najgorsze jest to, że jedną pierś mam zawsze pełniejszą od drugiej. Czy Wy też macie dwie różne piersi?
 
Dziewczyny małej wyskoczyły straszne potówki na twarzy :(smarować to czymś czy zotawić ? :p

Ja też mało ściagam :( wczoraj ledwo 50 ml :-[ i tez zastanawiam sie czy niedokarmiac jej z butli? A wy jak dokarmiacie to jaka ilośc mleczka dajecie?? i po każdym karmieniu piersią dajecie jeszcze butlę? a jakie mleko kupujecie?? czy dajecie wtedy jeszcze jakies herbatki?
Ale pytań zadałam :p :)
Magdus gratuluję brata :) widac ma talent do języków obcych :D
 
Agnes - jesli mala dobrze Ci przybiera na wadze, to nie ma co dokarmiac - takie jest moje zdanie. Natomiast musze Ci powiedziec ze to ze Ty malo sciagasz to o niczym nie swiadczy - Weronisia na pewno wiecej wyciaga buzka niz Ty laktatorem czy czymkolwiek...
 
Emmo, no ja w prawej piersi mam wiecej mleka i jest ona w ogole wieksza, czasem nawet 2 razy od lewej...
Agnes podzielam zdanie Wandzi - dopoki mi Oliwcia ladnie przybiera i wyglada na to ze sie najada, to jej nie dokarmiam...czasem mam tylko wizje ze sie nienajadla, ale potem pieknie spi w nocy znaczy glodna nie jest. tak mysle. A moze to tez byc wina laktatora ze malo sciagamy albo co...Jak wspomne moje piersi ze szpitala w 2 dniu...takie balony, ale by sie teraz Oliwcia mogla objadac ;D tylko ze wtedy mi do smiechu nie bylo, bolalo jak jasny gwint, a pewno takie byly bo ona non stop na cycu wisiala, heh.
Gotuje na obiad kurczaka z jakims fixem chinskim, tam jakies grzyby dzikie, mam nadzieje nie zaszkodzi toto Oliwci...w razie czego mam sab simplex..wredota mama :p
 
Agnes nie dokarmiaj jak nie musisz, takie jest moje zdanie, po co, butla tylko w ostatecznosci. ja daje Bebilon Poczatkowy nr 1 i mowie, to zalezy ile wypije z cyckow, czasem mu wystarczy 20 ml, ale nieraz, gl wieczorem, bo wiecej mleka ma rano, smok potrafi wciagnac 120.

Magi ja tam jem juz prawie wszystko, grzyby tez juz przerabialismy i bylo ok, wszystko byle z umiarem :laugh:
 
Paula kochana ja Cię chyba ozłocę wiesz co pomyślałam nad Twoim postem i se wymyśliłam że zobacze jak ja ten nieszczęsny laktator złożyłam i co ??? No i ŹLE heh a myślałam że ja taka mądra i bez instrukcji dam rade bo inżynierom instrukcje nie potrzebne ;D hihi wsadziłam nie tak ten zaworek i dlatego nie ciągnął tak jak trzeba. Dzisiaj poprawiłam i działa jak trzeba ;D ;D ;D ale za mnie blondynka :-[ :-[ :-[
Ketsa zobacz może Ty też źle go złożyłaś ;D bo ja już na Aventa złogo słowa nie powiem ;D ;D a już chciałam go sprzedać ;D
Agnes nie dokarmiaj bo może się to źle skończyć a tak przystawiaj małą częściej i napewno się naje ;D ja czasem robię herbatkę z kopru ale mały nie chce pić i nie smuci mnie to bo przecież nasze mleczko to też napój jak kiedyś Wandzia ładnie pisała. A potówek nie smaruj znikną jutro zobaczysz ;D mój też miał a na dzrugi dzień nie było śladu pod warunkiem że nie będzie nadal jej goraco ;)
Emma ja też mam wrazenie że jedna jest pełniejsza od drugiej ehh ważne że pełna a nie pusta ;D
 
Magi a jak karmisz? Tzn. czy z obu piersi na jedno karmienie, czy najpierw z jendej, a przy drugim karmieniu z drugiej?
 
powoli nadrabiam i ten watek...prawde mowiac jestem w szoku bo ja do tej pory odciagalam wlasnie pokarm tylko laktatorem Aventu i podawalam Aduni i zajmowalo mi to od15 do 30 minut na uwaga!! 40ml wiec teraz dopiero widze jak moje dziecko przybiera na wadze jak przeszlam tylko i wylacznie na sztuczne... i nie pomagal ani fitomix ani oklady i masaze, recznie nic nie szlo bo po prostu byl brak mleczka w cyckach i mysle, ze to wina stresu, za bardzo sie przejelam sytuacja i mnie przerosla...ale ja Wam zazdroszce tych pelnych cyckow..moze i za wczesnie sie poddalam ale nie bede biadolic.. :)
 
reklama
Emma, karmie z jednej piersi, ale na zmiane, raz jedna raz druga. To ze w prawej mam wg mnie wiecej mleczka bo zawsze jest ona wieksza i twardsza to wina jeszcze poczatkow, kiedy lewa byla poraniona i z niej tylko odciagalam pokarm, a Mala jechala jedzonko tylko z prawej pare dni. I koniec, teraz prawa produkuje wiecej chocby nie wiem co. Na noc po kapieli czasem karmie z obu, jak bardzo sie domaga a lubi sie mocno i dlugo przytulac przed snem ;)
 
Do góry