reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

No to tylko go o dupe potuc przereklamowany jak nic i to za taka kase az mnie nerwy biora jak sobie przypomne ile sie przy nim meczylam i jeszcze myslalam ze ja jakis debil jestem bo prostego urzadaenia nie umiem obsluzyc.
Za to medela duzo tansza (mowie o recznej ) a naprawde niebo a ziemia, polecam.
 
reklama
Gabi wypiłam dużą szklankę świeżego soczku z marchewki :)
Co do wkładek laktacyjnych to użwałam NUKa - dostałam od koleżanki, co okazały się badziewiem, potem Jonsona i Penatena, które są praktycznie takie same. Ale muszę spróbować Gerbera, podobno są dobre, cieniutkie i dobrze wchłaniają a co najważniejsze nie widac ich, nie powstają dodatkowe wybrzuszenia pod biustonoszem :)

Kacperek ma smoczek taki spłaszczony jak brodawka Aventa i polubił go od samego początku :) bardzo częstko go uspokaja a jak już zaśnie to smoka wypluwa :)

Ketsa ja mam Aventa i jestem zadowolona :) nie wiem dlaczego Tobie nie przypadł do gustu, może źle go używałaś ??? Dla mnie jest OK.

 
Co do laktatorow to ja mam z Chico taki z pompka i to jest dopiero badziewie :( mleczko zeby wyplynelo to trza ostro sie napracowac i tak rezultat marny dlatego nasza doswiadczona mamusia Wandzia ;D miala racje nie kupujac laktatora.Teraz w sobote z mezusiem jedziemy na zakupy i chce malutka zostawic iu mamy i bede napewno walczyc z nowu z tym laktatorem no i recznie odciagac :laugh:
Co do wkladek laktacyjnych to polecam te cienkie one sa chyba z Penatena ale nie jestem pewna za to z gerbera sa strasznie grube i mi akurat sie nie podobaly.
 
Paula - mi położna mówiła że marchew to pod każdą postacią mogę jeść...więc objadam się tartą marchewką z jabłkiem, a sok też piłam taki kupny jednodniowy i poza tym że się nabawiłam chrypki bo był zimny to małemu nic nie było :)

Gabi - ja też przetestowałam kilka wkładek i jak dla mnie najlepsze są Bella MAMMA, są duże miękkie i chłonne

Jeżeli chodzi o laktator to ja mam Medela Harmony i jestem z niego baaardzo zadowolona, ściąga super a przy moim nawale pokarmu (jak karmię jedną piersią to z drugiej się mi leje) nie wyobrażam sobie ściągania ręcznie (na początku próbowałam i zajmowało mi to mnóstwo czasu, jedynie pod prysznicem jak się piersi nagrzały to same się opróżniały bo tryskało z nich na lewo i prawo :) )... a teraz tym laktatorem mi 2 razy szybciej idzie a przy okazji masuje pierś. Tak że w moim przypadku ten zakup to był strzał w 10

 
Paula byc moze cos zle robilam faktycznie chociaz wydaje mi sie to malo prawdopodobne bo nie ma tam zbyt duzomozliwosci na popelnienie bedu, a samo urzadzenie tez nie jest jakims skomlikowanym wynalazkiem.
A Medele same połozne mi polecily jako najlepszy laktator no i sprawdzilo sie.

Cho ciaz moze tak byc tez ze na jedne pirsi to dziala a na inne nie...

A wkladki Bella mama potwierdzam bardzo chlonne nie przeciekaja i ogolnie chyba sa good
 
Gabi na lezaco Lence psikam

A laktator Avent oczywiscie ale jak dla mnie bomba!!! W 5 minut mam 125 ml.

A marchew jadlam i pilam sok, ale odkrylam ze po niej strasznie mnie zoladek lbo watroba bolala i mialam srutututu wiec odpuscilam.
 
soczki marchwiowe pije właśnie te jednodniowe

laktator mam z aventu i bardzo go sobie chwale uratował moje brodawki przed wyrwaniem ;)

wkładki Bella dla mnie super i cena i jakość

a zasnik pokarmu u mnie trwał około tygodnia
age.png

[/url]
 
Ketsa może nie tyle źle się nim obsługiwałaś co może źle go złożyłaś, bo ja tak właśnie na początku zrobiłam i nic mi nie chciało lecieć, dopiero mój mąż wziął i mi go złożył porządnie to zaczęło aż sikać i migiem się butelka napełniła ;D
Ale najważniejsze, że znalazłaś odpowiedni dla siebie :).

aOla dzięki za odpowiedź, mam nadzieje że i u mnie pokarm wróci.

 
no tak, rzeczywiscie naskrobalyscie tu o tych laktatorkach, to co ja mam teraz zrobic - chyba jest rowno pol na pol dla Aventu i Medeli, coz wybrac ??? najlepiej by bylo przetestowac. sama nie wiem ::) skad wiedziec ktory model bedzie dla mnie akuratny ?

wkladki dla mnie najlepsze okazaly sie tez Mama Belli, bo innych nie mialam ;D

z dieta tez nie szaleje i zjadam w miare wszystko, oprocz straczkowych, cytrusow. Wanda, piona, dzis zjadlam 3 drabinki milki, musialam, po prostu musialam ;D
 
reklama
Gonia - ja tez uzywam wkladek Belli tylko - zreszta sa najtansze a chyba tak samo kazda przesiaknie jak juz sie cala zamleczy ;D No i piona co do slodkosci ;D
 
Do góry