reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Ja uzywalam penatena i nie bardzi,a teaz mam Jonsona,ale te jeszczze gorsze,tamte chociaz klej mialy.Musze sprobowac beelli.

do czyszczenia nossska uzywam gruszki Chicco,rewelacyjna.Zwykla gumowa jest do d.. i oze podraznic sluzowki i mozna zrobic wiecej krzywdy niz pozytku.a ta ma taka specjalna koncoweczke i ocniej ciagnie.Naprawde polecam,

mam pytanko.mamy pozyczony wozek spacerowy z taka "gondolka"ale ta gondolka jest malutka,juz teraz Hania ledwo w nia wchodzi.Jakie macie wozki i jaksoe sprawuja,bo nie wiem jaki kupic??

ja ten kryzys mialam kolo tygodnia,poltora tygodnia gdziesss.

mam jeszcze jedno pytanie,bo niektore z was karmią i butelką i z piersi.Bo slyszalam,ze jak ise da dziecku mleko z butelki to potem z piesi nie chce jesssssssssc.Jak to jesst u Wass??

Pamcia to jak mialas srutututu to ja tez zaczne pic,bo mam problemy,chociaz pije duzo,i jem same raczej lekkosssssssrtawne rzeczy.moze sozcek mi pomoze
 
reklama
Wanda, Gonia ja tez juz od wczoraj czekoladke testuje i jest ok ;D

wkładki tez dla mnie bella najlepsze bo tak jak Gonia innych nie miałam i z tego co piszecie widze ze nie ma co innych próbować, chociaz te mi pare razy przesiakły ale to pewnie tak jak Wanda piszesz kazde by przesiakły ::)

 
dziewczyny,chcialam sie wam pochwalic moim bratem,ktory prawie od urodzenia oglada bajki,po niemiecku.teraz ma 7 lat.W zeszlym roku dowiedzialam sie,ze on bardzo dobrze zna ten jezyk.Myslalam,ze on bezmyslnie je oglada,a okazalo sie,ze on wszystko rozumie!!!I tak dla zartow zapytalam:"adas,co to znaczy endschuldigung(czy jakos tak) ?"a on na to pzepraszam i zapytalam go o wiele innych slow-nie znal tylko kilku.I bylam  z niego super dumna!!ale teraz zaskoczyl mnie jesszcze bardziej,bo okazalo sie,ze on umie mowic pelnymi zdaniam i to jeszcze z dobrym akcentem.Lepiej mowi po niemiecku niz moj brat,ktory sie uczy od kilku lat niemieckeigo.to jeszcze bardziej zaskakujace bylo dla mnie,bo nigdy dotad nie mowil nic po niemiecku tylko tak nagle z tym wyskoczyl.czyli moze warto tak odpczatku jak dzieci zaczna ogladac bajki ,to np po angielsssku??
 
gonia bardzio dziekuje za ksiazke.
Jesstem w szoku,cos sie chyba stalo,ze Hania tak spi!!Umiraz ze szczesssscia!dawno ne mialam tak spokojnego wieczorka,tylk dla siebie!!!
 
Tak a propos muzyki, to nasz Maly najchetniej usypia albo przy takiej przeazliwie dlugiej irlanckiej piosence z bardzo makabrycznym tekstem - w wykonaniu Rolanda, albo przy... muzyce death metalowej. ;D Jego ulubione zespoly jak narazie to Norther i Children of Bodom, co okropnie cieszy Rolanda. ;D
 
Paula ja piję sok z marchwi i sok z jabłek.

Magduś Moja Emilka je i z piersi i z butelki, dodatkowo czasem jak mam już "biedne" sutki to je przez kapturki no i narazie na nic się nie obraziła :)

Ostatnio pracowałam nad tym, żeby Malutka zasypiała sama w łózeczku i się udało, a wczoraj chyba nadszedł kryzys i był ciągły płacz a spanie tylko przy cycku :( Tak sobie myślę, że to może ten kryzys laktacyjny i Ona jest głodna.
Napiszcie dziewczyny jak to było u Was z tym kryzysem i czy zauważyłyście go.
 
ja nie jem czeklady troche sie boje no i wcale nie mam ochoty na słodycze. Jem tylko biszkopty i pepitki. Mam nadzieje ze szybciej przez to schudne

jak mialam kryzys to akurat sciagalam mleczko i jak normalnie 100ml sciagalam w 5min z jednej piersi to wtedy przez ok 30min ledwo sciaglam 100ml z dwoch.
age.png

[/url]
 
Kobietki ile Wy mleczka macie...z tego wynika ze ja mam chyba non stop kryzysa ;) Pamcia w 5 minut 120 ml, nie moge, ja z jednej ok 50 odciagam i to po ok. 8 minutach....moze kwestia laktatora, ja mam tam jakis zwykly z apteki, a metoda Wandzi u mnie sie nie sprawdza, nic mi wcale nie tryska... ::) :-[
 
reklama
magdus ja tez karmie mieszanie - tzn jak widze ze po cycku jest glodny to daje butle i nie ma problemu, zaluje ze na poczatku po porodzie popelnilam tyle bledow i nie karmilam tylko piersia, bo pewnie stad pozniejsze problemy. No ale to wina moja - nieuswiadomienia, ze mozna sie tego nauczyc i wszystkich wokol, ktorzy mi glupoty gadali i niemadrymi radami sypali. Ale ciesze sie z kazdej ilosci wypijanego mojego mleka. Moze to kwestia smoka na butle, ze sie nie buntuje - uzywam 1 aventu, musi je b mocno ssac, zeby lecialo i ksztalt cycka maja, ale chyba przepustowosc wazniejsza. No i do usypiania tez uzywam uspokajajacych Aventa. Acha, podobno jak zasypiajacemu dziecku wypadnie smok to nie nalezy powtornie wkladac, bo to znaczy ze dziecko zmeczone i chce spac juz samo, bez uspokajacza.

chyba kupie dojarke Aventu jednak, a powiedzcie o co chodzi w nim z dodatkowa nakladka masujaca? co ona daje?
 
Do góry