reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Wandzia - ty????leń??????no coś Ty, nie wygłupiaj się ;D ;D ;D ;D ;D skromniacho Ty!!!Aaaaaaa ,ja też szykuje dupke na
M jak miłośc- chociaż strasdznie mnie wpierdziela ten serial - wogóle to w Polsce jest tak - jak sie jakis serial przyjmie - trzeba z niego zrobić tasiemca, nie????
 
reklama
hehehe - no jestem len jestem... tylko se teraz wyrzucam ze nie wykapalam malej :p No ale nic jej nie bedzie :)
No fakt - musza tasiemca zrobic no !!!! w sumie tez juz ogladam bardziej chyba z przyzwyczajenia !! No a jeszcze dzis ma mi sie LOST 5 odcinek 2 serii sciagnac, to se obejrze a jutro dostane cale 12 odcinkow ;D ;D ;D

 
Witajcie,
wiecie co? moze jestem nienormalna, pewnie niejedna mi tu pozazdrosci, ale jestem zdenerwowana, bo moj Kubus od wczoraj (o czym zdalam sobie sprawe dopiero dzis) jest baaaardzo spokojny. Dzis juz przeszedl sam siebie - nawet nie zakwilil przy wazeniu, przy wyciaganiu z wanienki, przy przebieraniu, przy kladzeniu go przed chwila zaledwie lekko spiacego do lozeczka. A praktycznie zawsze plakal w takich sytuacjach. W ciagu dnia tylko go karmilam i przewijalam. Nawet nie musialam nosic. Jakbym dziecka w domu nie miala. Bym zadzwonila do jakiegos lekarza, ale nawet nie mam co powiedziec - bo co powiem - ze dziecko mi nie placze?

Cieszy mnie jedynie to, ze dobil dzis juz do 5kg, a to oznacza, ze przybral na wadze od wagi spadkowej ponad 2 kg, i prawie 1,70kg od wagi urodzeniowej. A dzis skonczyl 6 tygodni.

Pozdrawiam,
Agnieszka
___________________
www.agnesa.bobasy.pl
 
Agnesa - no dobra jestes ;D ;D ;D
A moja Paulinka przybrala juz 1,70 kg od wagi spadkowej a od urodzeniowej niecaly kilogram - a ma miesiac - to chyba tez niezle, co ???
 
Moskito, chyba mialas racje z ta cisza przed burza. Fakt, ze wczorajszy dzien byl az za spokojny, ale dzisiaj Kubus spal - chyba nie uwierzycie - max. 1,5 godziny w ciagu CALEGO dnia! Nie placze, ale trzeba go albo karmic, albo nosic, albo przewijac :D Zebym wiedziala, ze musze wczoraj odpoczac na dzis to bym dzis nawet nie marudzila :D Ale skad mialam wiedziec, ze mi Synus taki nr wywinie :D

Czy Wasze dzieci tez czasami tak malo spia w ciagu dnia? Moj miewal fazy niespania przez 5 godzin, ale nigdy nie spal tak malo jak dzis w ciagu dnia.

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
reklama
Agnesa - ja tak mam prawie codziennie ::) ::) ::) !!Karol jakoś mało snu potrzebuje w ciągu dnia - na szczęscie juz troszke sie unormowało jego spanie w nocy - bo było ciężko momentami ;D ;D ;D
 
Do góry