reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Bartyś Emilka jeszcze w środku pępuszek ma ciemniejszuy niż ciałko.

Klucha nam wodę morską zalecił pediatra. Używamy jej 2 razy dziennie, bo Malutka też ma glutki.
 
reklama
ketsa wedlug mnie zel jest ok malemu pomaga
age.png

[/url]
 
Emma a ta woda morska to disnemar może czy inna w areozolu czy zwykła ??? Bo ja się boję tym areozolem bo ponoć dzieci się ksztuszą i tak odkąd kupiłam to tylko na sobie przetestowałam  ::)
A dziewczyny powiedzcie czym myjecie główkę ??? może już było i siępowtarzam ale proszę napiszcie bo nie wiem czym mam myć ???
 
ja główke myje szmponem Gohnsons co drugi dzień a w inne dni tylko woda w której jest kąpana z balneum
 
Ja ma cały czas włączone radio odkąd mały jest w domu, jedynie na noc wyłączam żeby mały wypocząła poza tym żeby wiedział że jak jest cicho to się śpi... jak narazie to chyba ma to głęboko i daleko gdzieś i robi mi pobudki co 2-3 godzinki:).
poza tym staram się nie chodzić koło maluszka na palcach, nie ściszam głosu ani żadne takie...byłam kiedyś u znajomych których dziecko właśnie było chowane w takiej ciszy, w efekcie wybudzało się na dźwięk głośniejszych kroków... nie mówiąc już o telefonie czy telewizorze

Gabi - ja małego kąpię też w Olilatum... więc i główkę też
 
Muzyczka dla dzieciaczkow dobra rzecz, ja Malej puszczam zroznicowany reperturar od powaznej przez koledy po pop, ostatnio odkrylam ze na zasypianie bardzo dobry jest Smolik, hehe...takze serwuje jej Smolika czesto ;) Sama spiewam jej czasem lulajze jezuniu ale to jak sie po kapanku zdrowo rozedrze zeby uspokoic, i fakt ze dziala.

Ja Maolej pryskam w nosek Marimar, ponoc to samo co Sterimar, ale ciut drozsze a 2 razy wiecej. Pryskam normalnie w nosek, czasem nie zwraca na to uwagi a czasem jest placz :( prysnelam sobie to i super efekt jest ;)

Mam pytanko, te ziolka na laktacje to zawieraja jakie ziolka??
 
Gabi ta woda to "Marimer" spray do nosa. Jak będziesz aplikować to nie naciskaj mocno, wtedy wytryska mało tej wody i Maluszkowi nic się nie dzieje :)
My myjemy główkę mydełkiem lub płynem do mycia ciała i główki.
 
Natalia, Wanda, Dzięki za rady w prawie noskowej. Kupilismy wode morska i pomogło - nosek czyściutki. Ale nie spodobało jej się psiknięcie, pewnie za dużo wody jej poleciało.

Ja myję malą w Balneum i też tym jej przecieram glówkę, ale ona nie ma jeszcze wlosów tylko taki meszek.

 
reklama
ojej, dopiero teraz przeczytalam inne porady, sorry Ketsa i aOLA, że wcześniej nie zauważyłam, ale wczoraj nie wchodziłam pózniej na forum, bo mała marudna byla a ja dostalam gorączki (zastój juz mój drugi). Tez dziękuje
 
Do góry