reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych Pociech

ja narazie jede na pampersach i polozna mi poradzila zeby nie zmieniac do czasu jak sie malej skora nie ustabilizuje !!! bo tak to co chwile jakas wysypka ... jedna schodzi a druga wylazi ... ale pani doktor powiedziala ze to tylko podraznienie wiec nie ma sie czym przejmowac bardziej martwi nas ta waga !!!
 
reklama
Ja jeszcze przy Stasiu wyrobiłam sobie negatywną opinię o Huggiesach, tak jak piszecie przemakały :-( Jeśli chodzi o gorsze i tańsze pieluszki to ja robię w ten sposób, że mam takie i Pampers i stosuję naprzemiennie, raz zakładam Pampers, raz np. Babydream. Jak zauważam jakieś odparzenie to zakładam 2 Pampersy i 1 gorszą, albo tylko Pampers gdy już poważniej coś się na pupce zrobiło. Dady mam, ale jeszcze nie używałam, niedługo mi się skończą Babydream to przetestuję.
 
Mam nadzieję że Tomek też je dobrze przyjmie....na razie kończymy jeszcze mega pakę pampersów 2 a potem spróbujemy Dady:tak:

A tek wogóle to nie wiem czy chłopcy aż tak się różnią od dziewczynek...czy ja nie umię zakładać pampersów ale prawie co noc Tomek przesika mi ubranie z boku:wściekła/y:
A wczoraj pobił rekord i miał całe plecki mokre...body..koszulka ...śpioszki i rożek:szok::szok::szok:
I nie wybudz tu dziecka o 3 w nocy jak go musisz całkowicie przebrać!!!
A już tak strasznie uważam jak zakładam pampka...:no:

Ja tez na pampersach ale mysle ze jak skoncze pake bo mmay duza pake 2 to sprobuje dady zawsze warto sprobowac...

no mojemu tez sie zdarzalo na boki ale wystarzylo siusika w dół i pampersa dobrze zapiac nie za luzno i luzik:-)
 
hmmmm a ja jestem bardzo zadowolona z Huggisów:tak: Mamy jedną pakę takich i jedną pampersów ,bo Tatuś woli pampersy a ja Huggisy:tak: Ostatnio kupiliśmy rozmiar 2 (3-6kg) i nieźle się zdziwiłam ,bo naszej Kruszynce sięgały prawie po pachy a ma już 3 tygodnie dziewczyna i waży 3200 nooo:-D także my nadal używamy new bornów 2-5kg. :tak:
 
a my sie pielu****emy w tetrze. Na noc tylko idzie pampek- albo pampersy albo dada. tylko mi sie te dady strasznie sztywne w porownaniu z pampersami wydaja. Pamoers ladniej lezy i taki miekki jest
 
Laski czy korzystałyście już z aspiratorów do nosa? Ja kupiłam Biance Fridę i dzisiaj pierwszy raz użyłam, bo mała coś sapała przez nosek. Zakropiłam jej wodą morską i potem użyłyśmy aspiratora. Musiała mi pomagać mama, bo mała się trochę kręciła, ale udało się i nawet jakieś gluty wyszły (sorki za opisowość), tak więc informuję, że to działa :-).
 
Laski czy korzystałyście już z aspiratorów do nosa? Ja kupiłam Biance Fridę i dzisiaj pierwszy raz użyłam, bo mała coś sapała przez nosek. Zakropiłam jej wodą morską i potem użyłyśmy aspiratora. Musiała mi pomagać mama, bo mała się trochę kręciła, ale udało się i nawet jakieś gluty wyszły (sorki za opisowość), tak więc informuję, że to działa :-).
działa działa... ja jestem bardzo zadowolona z fridy:tak:
 
Ja jej jeszcze nie używałam - położna nie kazała:no:
Tylko sól fizjologiczną ewentualnie...ale użyję pewnie niedługo...

Mi też nie kazano ( ale mam na wszelki wypadek), dlatego, że dzieciątko jest za małe, ma w nosku naturalna ochronę i mozna ją zniszczyć wyciągając razem z kozuchami ....mój mały sam oczyszcza sobie nosek kichając a ja resztę zbieram rożkiem np. tetry :) lub robię z chusteczki papierowej takie wiertełko :)
 
reklama
Muszę się Wam pochwalić, że mój jak narazie nie ma żadnych wysypek, znikneła mi już ta sucha skóra u niego z porodu :) cały czas oliwimy, oliwimy :) jest ładnie różowy :) i nie mam narazie skórnych zmartwień :)
 
Do góry