reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych Pociech

Dziewczyny czy któraś już próbowała pieluchy Dada z Biedronki? Ja dzisiaj zakupiłam i będziemy testować, czy małej nie uczulają ani nie odparzają. Cena jest zachęcająca- coś 28 zł za paczkę mega- 74 szt. Wprawdzie najmniejszy rozmiar to 3-6 kg, ale mała waży już 3400 g więc chyba można je zacząć używać :confused:. Fakt że są trochę większe od najmniejszych Pampersów 2-5 kg, ale nie dużo większe. Chciałam też spróbować z Lidla ale najmniejszy rozmiar u mnie był od 4 kg. Czy u was są te pieluchy w mniejszym rozmiarze :confused::confused::confused:

Ja uzywalam z Patrykiem i nic sie nie dzialo,teraz z Filipkiem tez uzywamy !:tak: Tylko ze my wlasnie dzisiaj zaczelismy juz paczke od 4 do 9 kg ,bo te miejsze cisly Fifolka w "kaszany" - uda :)I dzieki bogu ze zalozylam wieksze bo wczoraj nie bylo kupy u nas ale za to jak sie dzisiaj zerznol tak by z tych miejszych bokami powylatywalo i by rajty obtalapal ahhahahah a tak wsio sie zmiescilo !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam nadzieję że Tomek też je dobrze przyjmie....na razie kończymy jeszcze mega pakę pampersów 2 a potem spróbujemy Dady:tak:

A tek wogóle to nie wiem czy chłopcy aż tak się różnią od dziewczynek...czy ja nie umię zakładać pampersów ale prawie co noc Tomek przesika mi ubranie z boku:wściekła/y:
A wczoraj pobił rekord i miał całe plecki mokre...body..koszulka ...śpioszki i rożek:szok::szok::szok:
I nie wybudz tu dziecka o 3 w nocy jak go musisz całkowicie przebrać!!!
A już tak strasznie uważam jak zakładam pampka...:no:
 
Moja teściowa się ostatnio zapomniała i ułożyła siusiaka do góry. Franek był obsikany aż po pachy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Trzeba pamiętać żeby zawsze układać w dół, nie na boki.
 
Dziewczyny czy któraś już próbowała pieluchy Dada z Biedronki? Ja dzisiaj zakupiłam i będziemy testować, czy małej nie uczulają ani nie odparzają. Cena jest zachęcająca- coś 28 zł za paczkę mega- 74 szt. Wprawdzie najmniejszy rozmiar to 3-6 kg, ale mała waży już 3400 g więc chyba można je zacząć używać :confused:. Fakt że są trochę większe od najmniejszych Pampersów 2-5 kg, ale nie dużo większe. Chciałam też spróbować z Lidla ale najmniejszy rozmiar u mnie był od 4 kg. Czy u was są te pieluchy w mniejszym rozmiarze :confused::confused::confused:

też próbuję dadę i na razie nie widzę, żeby uczulało coś Danielka.
tylko te pieluchy - dwójki - jakieś strasznie sztywne mi się wydają :baffled: trójki już takie nie są.
natomiast w życiu nigdy więcej huggies! strasznie przemakają.
 
Mam nadzieję że Tomek też je dobrze przyjmie....na razie kończymy jeszcze mega pakę pampersów 2 a potem spróbujemy Dady:tak:

A tek wogóle to nie wiem czy chłopcy aż tak się różnią od dziewczynek...czy ja nie umię zakładać pampersów ale prawie co noc Tomek przesika mi ubranie z boku:wściekła/y:
A wczoraj pobił rekord i miał całe plecki mokre...body..koszulka ...śpioszki i rożek:szok::szok::szok:
I nie wybudz tu dziecka o 3 w nocy jak go musisz całkowicie przebrać!!!
A już tak strasznie uważam jak zakładam pampka...:no:

Ja tez tak mialam juz kilka razy !!!!:-D:-D Gdzies mu spierdzieli bokiem i obszcza plecy brzuch albo boki po pachy !
Odpukac juz dawno nam sie nie zdarzylo ! Pilnuj pisiorka :-) niech mu nie ucieka po bakach jak zakladasz pampka !

też próbuję dadę i na razie nie widzę, żeby uczulało coś Danielka.
tylko te pieluchy - dwójki - jakieś strasznie sztywne mi się wydają :baffled: trójki już takie nie są.
natomiast w życiu nigdy więcej huggies! strasznie przemakają.

MOich dzieci Dady nie uczulaly ale Patryka np huggies po 2 pieluchach juz byl w pryszczach !:baffled: nie lubie tych pieluszek !
 
Mam nadzieję że Tomek też je dobrze przyjmie....na razie kończymy jeszcze mega pakę pampersów 2 a potem spróbujemy Dady:tak:

A tek wogóle to nie wiem czy chłopcy aż tak się różnią od dziewczynek...czy ja nie umię zakładać pampersów ale prawie co noc Tomek przesika mi ubranie z boku:wściekła/y:
A wczoraj pobił rekord i miał całe plecki mokre...body..koszulka ...śpioszki i rożek:szok::szok::szok:
I nie wybudz tu dziecka o 3 w nocy jak go musisz całkowicie przebrać!!!
A już tak strasznie uważam jak zakładam pampka...:no:

Nam tez sie zdarzylo to kilka razy:tak:i tez sie dziwilam czemu:baffled:
 
Dziewczyny czy któraś już próbowała pieluchy Dada z Biedronki? Ja dzisiaj zakupiłam i będziemy testować, czy małej nie uczulają ani nie odparzają. Cena jest zachęcająca- coś 28 zł za paczkę mega- 74 szt. Wprawdzie najmniejszy rozmiar to 3-6 kg, ale mała waży już 3400 g więc chyba można je zacząć używać :confused:. Fakt że są trochę większe od najmniejszych Pampersów 2-5 kg, ale nie dużo większe. Chciałam też spróbować z Lidla ale najmniejszy rozmiar u mnie był od 4 kg. Czy u was są te pieluchy w mniejszym rozmiarze :confused::confused::confused:
Ja osobiście nie polecam:-( z Antosiem przetestowałam różne pieluchy i te biedronkowe i z lidla i niesttey ak dla mnie to one bardzo szybko przemakały, poza tym odparzała sie po nich pupcia. A o huugisach nie wspomnę. Jak dla mnie to króluje pampers. A najlepszym patetntem sa pieluchomajtki pampersa:tak: jak dziecko zaczyna raczkowac czy chodzić sprawdzaja sie w 100%:-)
Moja teściowa się ostatnio zapomniała i ułożyła siusiaka do góry. Franek był obsikany aż po pachy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Trzeba pamiętać żeby zawsze układać w dół, nie na boki.

A to prawda:-D:-D
 
Ja osobiście nie polecam:-( z Antosiem przetestowałam różne pieluchy i te biedronkowe i z lidla i niesttey ak dla mnie to one bardzo szybko przemakały, poza tym odparzała sie po nich pupcia. A o huugisach nie wspomnę. Jak dla mnie to króluje pampers. A najlepszym patetntem sa pieluchomajtki pampersa:tak: jak dziecko zaczyna raczkowac czy chodzić sprawdzaja sie w 100%:-)


A to prawda:-D:-D

Ja też tylko pampersa używam - chociaż w szpitalu króluje u nas rodzima Bella (nie taka zła nawet:tak:), tp i tak wolę pampersa!
 
dzięki za uspokojenie mnie:-)
Już myślałam że to ja jestem taki osioł że nie umię zakładać pampków!:-D

A dady jak dla mnie są super...wiadomo że nie są tak dobre jak pampersy ale za to oszczędność duża...zawsze to mniej pieniędzy pójdzie z dymem:-)
A Huggisy:wściekła/y: Miałam kupione jedynki jak nie było pampersów...nigdy więcej!!!
 
reklama
też próbuję dadę i na razie nie widzę, żeby uczulało coś Danielka.
tylko te pieluchy - dwójki - jakieś strasznie sztywne mi się wydają :baffled: trójki już takie nie są.
natomiast w życiu nigdy więcej huggies! strasznie przemakają.

No to racja- też mi się sztywne wydają te Dada. Ale jak na razie mała miała już 3 razy je na sobie i nie uczuliły, ani nie przemokły, także chyba się sprawdzą.

Huggies Newborn też używałam. Jak dla mnie były ok- bez różnicy w stosunku do Pampersów Newborn. Też nie przeciekały ani nic./
 
Do góry