reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych Pociech

Dziewczyny a jak często kąpiecie maluszki w wanience? My małą co drugi dzień do wanienki dajemy- bardzo jej się podoba w wodzie. Nie lubi tylko zabiegów pielęgnacyjnych po kąpieli. W pozostałe dni myjemy ją na przewijaku- tzn buźka, pępek, pupkę i na główkę oliwka+ czesanie- profilaktyka przeciw ciemieniuszce.
my sie kapiemy codziennie! Filip uwielbia sie kapac !
 
reklama
Ja kapie Maję codziennie, lubi się kąpać, nalewam dużo wody a ona jest przeszczęśliwa, oczywiście trzyma mnie przy tym kurczowo za rękę ,
co dziwne lubi też zabiegi po kąpieli,a najbardziej oliwkowanie, przy okazji robię jej masaż całego ciałka.
Oczywiście w pokoju mam tak gorąco, że w samym biustonoszu ją kapie:-)
 
Tomek też bardzo lubi kąpiele:-)
Pewnie każda mamusia to wie no ale jakby tak;-) to napiszę że maluszki lepiej się czują w wodzie gdy do rączek damy im pieluszkę....tzn jeżeli kąpiecie na tetrowej pieluszce to zmoczone rogi zawijamy na rączki i jest spokój:-)
U mnie to zawsze działało:tak:
 
Mój za to wyje, jakby go żywcem ze skóry obdzierali ;-)
polubi:tak::tak::tak:
Tomek też bardzo lubi kąpiele:-)
Pewnie każda mamusia to wie no ale jakby tak;-) to napiszę że maluszki lepiej się czują w wodzie gdy do rączek damy im pieluszkę....tzn jeżeli kąpiecie na tetrowej pieluszce to zmoczone rogi zawijamy na rączki i jest spokój:-)
U mnie to zawsze działało:tak:

to prawda i u nas to sie sprawdza:tak:
no i u bas codzienna kąpiel. Piotrus sobie koduje w główce ze po kąpieli długie spanko jest:tak: to jest sposób na nauczenie odróżniania dnia od nocy;-)
 
Mój za to wyje, jakby go żywcem ze skóry obdzierali ;-)
a sporoboj patent z pieluszka tetrowa w wanience jak tylko czyna krzyczec okryj go mokra pieluszka.to znaczy pielsuzka na wode i maluszka na to a jak zczyna krzyczec to go okrywasz brzegami u nas sie sprawdzilo z Patrykiem i teraz z Filipkiem tez - Fifi juz pieluszki nie potrzebuje !
 
to prawda i u nas to sie sprawdza:tak:
no i u bas codzienna kąpiel. Piotrus sobie koduje w główce ze po kąpieli długie spanko jest:tak: to jest sposób na nauczenie odróżniania dnia od nocy;-)


u nas tez sie sprawdzilo juz kiedys o tym pisalysmy !
Teraz fifi juz nawet terowki nie potrzebuje i zaczyna nozkami brykac ze az chlapie :) taks lubi sie kapac !I dzieki temu zaczol odrozniac dzien od nocy i ma zakodowane zepo kapaniu flaszka i do spania :tak::tak:
 
Dziewczyny a jak często kąpiecie maluszki w wanience? My małą co drugi dzień do wanienki dajemy- bardzo jej się podoba w wodzie. Nie lubi tylko zabiegów pielęgnacyjnych po kąpieli. W pozostałe dni myjemy ją na przewijaku- tzn buźka, pępek, pupkę i na główkę oliwka+ czesanie- profilaktyka przeciw ciemieniuszce.

Ja też tak kąpię;-) ale mój bąk nie lubi wody:-D
 
reklama
Moja Hania też raczej lubi kąpiele, jak ją wkładam to nie płacze, ale ma taką zdziwioną minę, więc chyba jej się podoba:-). Jednak jak zabieram się za mycie główki to jest już jeden wielki wrzask, który kończy się dopiero jak wychodzę z łazienki ;-)
 
Do góry