reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja Naszych Kwietniowych Maluszkow .

reklama
ja tez w domu wcale nie daję, po kąpieli wycieram tylko włoski do sucha i tyle, jedynie jak wychodzimy na dwór, ale właśnie się zastanawiam nad tym bo teraz takie gorąco jest i sama nie wiem czy na dwór zakładać czy nie
 
Dziewczyny a jakich używacie kremów z filtrem na słońce? Ja mam Bambino ale on ma tylko faktor 4 :/ I jeszcze jedno w taki upał jak jest maluszek w cieniu zakładacie czapeczke? :)
 
ja w domu czapeczki wogule nie daję bo ciepło i dziś małego wystawiłam w wózku na balkon bez czapy i mam nadzieję że nie przesadziłam :sorry: ale on ma taką wysypkę na główce i mam podejrzenie że to właśnie z powodu tej czapy- a jest bawełniana... i leży tylko w bodziaku z krutkim rękawkiem lekko okryty pieluchą tetrową
ja na razie nie dawałam żadnego kremu bo mały na razie tylko w cieniu leży
 
my dajemy nivea faktor 30 . mimo wszystko ze w cieniu staramy sie chodzic to jakos tak sie obawiam i smaruje go doslownie calego przed wyjsciem... zakladam body z krotkim rekawem, bawelniane krotkie gatki i skarpeteczki. na glowe mamy plocienna czapeczke z daszkiem - troche wieksza zeby nie cisnela w glowke i nie zapacala a oslaniala czuprynke przed sloncem i uszka przed wiatrem. jak wieje wiaterek zakladam mu jeszcze biala lniana koszule rozpinana - jest przewiewna fajna... nie zapinam, zeby sie nie przegrzal. i jeszcze na budke wozka zakladam biala pieluche jak slonko swieci - wole uwazac, bo boje sie udarow i tych innych ... ;/
a co do czapeczek zakladam w domu po kapieli - bo czesto mamy przeciagi i na dwor obowiazkowo lekka przeciwsloneczna czapeczke z daszkiem
 
My tez czapka tylko na dwór nawet w taki upał, w obawie o uszka. czapa cieniutka a włoski nie spocone czyli jest ok
 
To ja chyba przegrzewam swojego malucha bo ubieram body z dlugim rekawem i polspiochy. Nie wiem sama jak ubierac ale w krotkim rekawie chyba bym sie bala go zabrac. Czapke zakladamy mimo ze na twarzy zauwazylam juz potowki. Coz za kilka dni ma byc chlodniej wiec znikna.
 
reklama
my czapeczki tez zakładamy na spacery.
gohson pamietaj, ze kazda z nas mieszka w innej czesci polski i temperatury sa rozne:)
ja tez tak ubieram maluchy jak ty:)
 
Do góry