reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

ilona u nas to samo:no:.Ja juz nie wiem jak tego sie pozbyc.Szczegolnie na szyjce.Smaruje bepanthenem i czasem to znika ale za pare dni wychodzi znowu. I za uszkami tez jej sie zaczerwienienia czasem pojawiaja.
A wogole to buzke ma strasznie sucha i chropowata. Dostalam kolejny krem od lekarza ale po nim tez zaraz robi sie czerwona i placze jakby ja swedzialo:no:.
juz nie wiem co robic tak mi jej szkoda...


To najprawdopodobnie alergia!!!! Zmien koniecznie mleko-polecam nutramigen , a jesli karmisz piersa przejdz na diete!!
Kup ten krem z serii emolium koniecznie trojaktywny-u mnie widac popawe (na allegro jesli nie masz mozliwosci zakupu w pl) to na szyje i pachy. Na buzie i uszki krem elo-baza lub zapytaj Mary o angielska nazwe (ja mam skleroze). Musisz dzialac kochana bo dzidzius sie meczy, a z tego co piszesz ja obstawiam ALERGIE. I najlepiej kup mydelko dla alergikow lub cos z serii oilatum/emolium. Koniecznie przemywaj szyjke/uszka/pachy w dzien i smaruj kremem.

A to nie skaza bialkowa?

Tak to wyglada niestety!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
To najprawdopodobnie alergia!!!! Zmien koniecznie mleko-polecam nutramigen , a jesli karmisz piersa przejdz na diete!!
Kup ten krem z serii emolium koniecznie trojaktywny-u mnie widac popawe (na allegro jesli nie masz mozliwosci zakupu w pl) to na szyje i pachy. Na buzie i uszki krem elo-baza lub zapytaj Mary o angielska nazwe (ja mam skleroze). Musisz dzialac kochana bo dzidzius sie meczy, a z tego co piszesz ja obstawiam ALERGIE. I najlepiej kup mydelko dla alergikow lub cos z serii oilatum/emolium. Koniecznie przemywaj szyjke/uszka/pachy w dzien i smaruj kremem.
Wiem ze mala sie meczy:no:,od kilku dni czesto placze i marudzi.A nutramigen to rodzaj mleka? Niewiem czy tu w anglii jest
 
Nutramigen to preparat mlekozastepczy dla dzieci ze skaza bialkowa, zapytaj lekarza o to mleko. Wiem niestety ze w Angli jest ciezko bo u nich wszystko jest normalne i na wszystko przepisuja paracetamol. Jakis czas temu mieszkalam w Angli i bylam przerazona ich podejsciem :szok:
 
Oh jaka ja durna:wściekła/y:

Nie pomyslalam o masci na brodawki, przeciez Bephanten jest na brodawki i na odparzenia, to w razie czego mu nie zaszkodzi:tak: Ale jestescie super:tak:

Co do policzkow to nie wierzcie lekarzom ze tak musi byc i przejdzie, mojemu kuzynowi tez tak mowili, a ja im juz miesiac temu mowilam ze te poliki suche i blyszczace to alergia, nie sluchali a teraz jakie ma to az sie plakac chce. Na szczescie smaruja kremem Oilatum bodajrze i juz jest o niebo lepiej. Ale na mleko hipoalergiczne musza przejsc:tak:
 
Wiem ze mala sie meczy:no:,od kilku dni czesto placze i marudzi.A nutramigen to rodzaj mleka? Niewiem czy tu w anglii jest

Mary tez na to mleko przeszla, moze bedzie cos wiecej wiedziec.

Jak bylam w pl to specjalnie (zanim lekarka nam przepisała nutramigen1) dzwoniłam do pl lekarki w Irlandii zapytać sie czy oni maja ten specyfik(...) no i powiedziała że jak najbardziej. Jutro wybieram sie do GP po recepte wiec dam znać co i jak. Jak w Ie mają to w Anglii też myslę :tak: - dostepne tylko w aptekach oczywiście
 
reklama
Do góry