reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

A moj Julek odparzył sobie skóre miedzy paluszkami wskazującym i srodkowym:wściekła/y: U obu rączek:wściekła/y: To od tego ciągłego ciumkania piąstek w buzi:wściekła/y: Najgorsze jest to ze nie bardzo mam pomysł jak mu to leczyc:wściekła/y: No bo czym posmarowac jak on ciagle do buzi bierze. Narazie w dzien sypie pudrem i kłade rekawiczki a na noc sudokremem. No ale rekawiczki ciagle sciaga a jak nie da rady to rekawiczke wcina. Poprawy nie widze zadnej, a wrecz gorzej jest.
Jak sie stosuje makę ziemniaczaną, moze ona cos pomoze i w miare bezpieczna bedzie??
wspolczuje. musze swojej lapki rano obejrzec,bo tez ciumka

chyba uzywas jak talk,czyli myjesz, wycierasz do sucha i tak delikatnie ta make wcierasz w ranki.ale upewnij sie jeszcze
 
reklama
A moj Julek odparzył sobie skóre miedzy paluszkami wskazującym i srodkowym:wściekła/y: U obu rączek:wściekła/y: To od tego ciągłego ciumkania piąstek w buzi:wściekła/y: Najgorsze jest to ze nie bardzo mam pomysł jak mu to leczyc:wściekła/y: No bo czym posmarowac jak on ciagle do buzi bierze. Narazie w dzien sypie pudrem i kłade rekawiczki a na noc sudokremem. No ale rekawiczki ciagle sciaga a jak nie da rady to rekawiczke wcina. Poprawy nie widze zadnej, a wrecz gorzej jest.
Jak sie stosuje makę ziemniaczaną, moze ona cos pomoze i w miare bezpieczna bedzie??

W mace mozesz wykapac w krochmalu (ok. 5 lyzek maki na wanienke, rozpuscic najpierw w niewielkiej ilosci wody i dodac do kapieli), a tak normalnie to na odprzenia jak zasypke, na osuszona skore po umyciu, maka to rewelacja, u nas sie sprawdza nie raz:)
 
A moj Julek odparzył sobie skóre miedzy paluszkami wskazującym i srodkowym:wściekła/y: U obu rączek:wściekła/y: To od tego ciągłego ciumkania piąstek w buzi:wściekła/y: Najgorsze jest to ze nie bardzo mam pomysł jak mu to leczyc:wściekła/y: No bo czym posmarowac jak on ciagle do buzi bierze. Narazie w dzien sypie pudrem i kłade rekawiczki a na noc sudokremem. No ale rekawiczki ciagle sciaga a jak nie da rady to rekawiczke wcina. Poprawy nie widze zadnej, a wrecz gorzej jest.
Jak sie stosuje makę ziemniaczaną, moze ona cos pomoze i w miare bezpieczna bedzie??

Biedulek :-( czyli pewnie nas tez to spotka...u nas poki co cala broda pryszczata od sliny :-(
 
Moja ma odparzenia na szyi i pod pachami prawdopodobnie przez alergie. Stosujemy krem trojaktywny z emolium Apteka internetowa Galen : EMOLIUM P Krem trójaktywny 50ml - 21,07zł i myjemy w mydelku dla skory podraznionej . Juz widze lekka poprawe ;-) Wczesniej uzywalam wlasnie maki ale nie bylo poprawy.
ilona u nas to samo:no:.Ja juz nie wiem jak tego sie pozbyc.Szczegolnie na szyjce.Smaruje bepanthenem i czasem to znika ale za pare dni wychodzi znowu. I za uszkami tez jej sie zaczerwienienia czasem pojawiaja.
A wogole to buzke ma strasznie sucha i chropowata. Dostalam kolejny krem od lekarza ale po nim tez zaraz robi sie czerwona i placze jakby ja swedzialo:no:.
juz nie wiem co robic tak mi jej szkoda...
 
ilona u nas to samo:no:.Ja juz nie wiem jak tego sie pozbyc.Szczegolnie na szyjce.Smaruje bepanthenem i czasem to znika ale za pare dni wychodzi znowu. I za uszkami tez jej sie zaczerwienienia czasem pojawiaja.
A wogole to buzke ma strasznie sucha i chropowata. Dostalam kolejny krem od lekarza ale po nim tez zaraz robi sie czerwona i placze jakby ja swedzialo:no:.
juz nie wiem co robic tak mi jej szkoda...

A to nie skaza bialkowa?
 
reklama
nie mam pojecia. Juz bylam z nia kilka razy u lekarza i u pielegniarki z ta skorka i nic tylko kremy daja o masci i mowia ze samo przejdzie z czasem bo male dzieci tak maja:szok::no:.

cala anglia:wściekła/y: ewelia na ta skorke miedzy paluszkami proponuje taka masc co to sie stosuje na brodawki i nie trzeba jej zmywac..bodajze nazywa sie lansinoh? jedna pielegniarka mowila ze stosowala to na sucha skorke, niekoniecznie piersi, i zaraz jej przeszlo a maly moze to zlizac:tak:
 
Do góry