reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

reklama
wczoraj wyczytalam na interneie ze szarego mydelka u noworodkow nie mozna stosowac bo zmienia im PH skory !!
( w notatkach ze szkoly rodzenia jakiejsc dziewczyny)
 
no kurcze, a wczoraj szukalam i znalazlam tylko po pierwszym miesiacu. Albo mi sie cos pomylilo, bo tyle tego bylo :shocked2:

Nie pomylilo Ci sie bo ja tez mam taki od pierwszego miesiaca zycia, wiec poprosilam szwagierke zeby mi kupila jakies mydelko albo cos z nivei od poczatku i cos mi kupila tylko nie pamietam co, jak mi przyjdzie paczka to dam Ci znac. :tak:;-) powinna przyjsc poczatkiem przyszlego tyg.
 
Heh, właśnie miałam się zapytać o te żele do kąpieli, a tu proszę - jest na ten temat rozmowa :)

Który z płynów/żeli/szamponów etc... najlepiej stosować ledwo po urodzeniu? Na większości pisze, że od 1 miesiąca i szczerze nie spotkałam jeszcze nic, co by mogło się nadawać dla noworodków. Co polecacie?
 
Heh, właśnie miałam się zapytać o te żele do kąpieli, a tu proszę - jest na ten temat rozmowa :)

Który z płynów/żeli/szamponów etc... najlepiej stosować ledwo po urodzeniu? Na większości pisze, że od 1 miesiąca i szczerze nie spotkałam jeszcze nic, co by mogło się nadawać dla noworodków. Co polecacie?

woda i mydelko - ponoc najlepsze :)
 
Heh, właśnie miałam się zapytać o te żele do kąpieli, a tu proszę - jest na ten temat rozmowa :)

Który z płynów/żeli/szamponów etc... najlepiej stosować ledwo po urodzeniu? Na większości pisze, że od 1 miesiąca i szczerze nie spotkałam jeszcze nic, co by mogło się nadawać dla noworodków. Co polecacie?
Np na zelu do mycia ciala i wloskow firmy Hipp jest napisane, ze od 1 dnia mozna stosowac:tak:
 
Położna polecała od pierwszego dnia mydełko i troszke oliwki wlanej do wanienki lub oilatum lub jakis odpowiednik. Widziałam jakises oillum czy cos takiego. Ma te same własciwosci co oilatum, a jest tańsze. Ale zwykle mydelko, np bambino i odrobina oliwki wystarczy w zupelnosci. Ale z oliwka nie mozna przesadzac, bo pory skóry zatyka.
 
reklama
Do góry