reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

Kupiłam dzisiaj pare drobiazgów dla małego, w tym do pielęgnacji:
-mydełko hypoalergiczne niveabay
-mleczko niveababy
-2 myjki
-płatki do mycia
-patyczki
-chusteczki nivea pure
Zostaje mi jeszcze sudocrem, coś do pupy na codzień(chyba ziajka), krem ochronny na zimę i zamówić butle ciekłej parafiny .No i te nieszczęsne pamersy przez które pójdę z torbami:/
A i spirytus do pępka i sól fizjologiczną....

ten kremik na zime, to masz juz jakis konkretny upatrzony?

czym wogole sie trzeba kierowac przy jego wyborze? ...bo ja troche zielona jestem :zawstydzona/y:
 
reklama
Raczej nie, prawdopodobnie wezmę ten z serii niveababy, ale zerknę na ziajke (bo wydaje mi się że też mają).

Kremik na zime nie może posiadac wody, ale raczej wszystkie polecane dla niemowląt tej wody w składzie nie maja.
 
Raczej nie, prawdopodobnie wezmę ten z serii niveababy, ale zerknę na ziajke (bo wydaje mi się że też mają).

Kremik na zime nie może posiadac wody, ale raczej wszystkie polecane dla niemowląt tej wody w składzie nie maja.

No dzisiaj przeszukalam pol mojego miasta i pol rumii i nie dostalam kremu na zime z nivea baby. Chyba po prostu jeszcze ich nie ma w sprzedazy. I dobrze ze mi przypomnialyscie, bo myslalam ze mam juz wszystko, a tu nie, jeszcze kremiku nie ma ;-)
 
ten kremik na zime, to masz juz jakis konkretny upatrzony?

czym wogole sie trzeba kierowac przy jego wyborze? ...bo ja troche zielona jestem :zawstydzona/y:
polecam "nivea na każdą pogodę" juz na jesień i wiatr a potem na mrozek.
Niestety z krememi trzeba uważąć, bo niektóre mją napisane, ż na zimę dla dzieci a mają w składzie wodę jak bambino np.
 
polecam "nivea na każdą pogodę" juz na jesień i wiatr a potem na mrozek.
Niestety z krememi trzeba uważąć, bo niektóre mją napisane, ż na zimę dla dzieci a mają w składzie wodę jak bambino np.
Ja wlasnie uzywalam Bambino i wszystko bylo ok. Uzywam go od 3 lat dla synka. Ale wlasnie zastanawiam sie, czy nie sprobowac innego. A dla malenstwa zastanawiam sie nad zelem do mycia cialka i wloskow Hipp, zamiast Oilatum jesli nie bedzie potrzeby. Kupilam go jakis czas synkowi, jest wydajny, delikatny. Teraz jakbym kupila to mieliby obaj wspolny. Co Wy na to? Slyszaliscie jakies opinie o serii z Hipp???
 
Ja wlasnie uzywalam Bambino i wszystko bylo ok. Uzywam go od 3 lat dla synka. Ale wlasnie zastanawiam sie, czy nie sprobowac innego. A dla malenstwa zastanawiam sie nad zelem do mycia cialka i wloskow Hipp, zamiast Oilatum jesli nie bedzie potrzeby. Kupilam go jakis czas synkowi, jest wydajny, delikatny. Teraz jakbym kupila to mieliby obaj wspolny. Co Wy na to? Slyszaliscie jakies opinie o serii z Hipp???

ja myślałam, że oni robią jedzenie w słoiczkach i herbatki :szok:
 
Ja wlasnie uzywalam Bambino i wszystko bylo ok. Uzywam go od 3 lat dla synka. Ale wlasnie zastanawiam sie, czy nie sprobowac innego. A dla malenstwa zastanawiam sie nad zelem do mycia cialka i wloskow Hipp, zamiast Oilatum jesli nie bedzie potrzeby. Kupilam go jakis czas synkowi, jest wydajny, delikatny. Teraz jakbym kupila to mieliby obaj wspolny. Co Wy na to? Slyszaliscie jakies opinie o serii z Hipp???
Ja kupiłam Oilatum na początek, potem mam zamiar używać Nivea baby o Hipp nic nie słyszałam:(
 
reklama
Do góry