reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

reklama
chciałam Wam napisać że Michasia była wczoraj na pierwszym spacerku
pogoda była cudna a my i tak musiałyśmy iść do zważenia więc była 20 minut na dworzu

przy okazji ważymy 2.360:-) mała przybiera prawidłowo:-)
 
chciałam Wam napisać że Michasia była wczoraj na pierwszym spacerku
pogoda była cudna a my i tak musiałyśmy iść do zważenia więc była 20 minut na dworzu

przy okazji ważymy 2.360:-) mała przybiera prawidłowo:-)

No to super ze wszystko tak ladnie Wam idzie! Mam wrazenie, ze radzisz sobie rewelacyjnie i ze masz bardzo grzeczniutkie coreczki :tak: I wogole jestes dla mnie wzorem super mamy :tak:
 
Laseczki
Jak to jest z tą temperaturą pomieszczeń dla dzidziusia>??
Ile to powinno być? Jakieś wiarygodne źródła?
ja czytalam gdzies, ze 18- 20C ale w 18 to nawet mi zimno....w kazdym razie wszedzie pisza, ze napwno wcale nie jest dobrze jak jest za cieplo wiec ja mysle, ze bede utrzymywala taka temp jak teraz okolo 20, chyba, ze zobacze, ze dzidzi zimno ale mysle, ze powinno byc ok,nie liczac kapieli bo wtedy wiadomo, ze cieplej musi byc...moze doswiadczone mamusie cos poradza....
 
Laseczki
Jak to jest z tą temperaturą pomieszczeń dla dzidziusia>??
Ile to powinno być? Jakieś wiarygodne źródła?

Z mojego doswiadczenia to 20-21 stopni. Nie wiecej, moja Julia jak juz bylo 22 lub wyzej nie mogla spac i plakala duzo. A 18 mysle ze to jednak za malo. Tylko do kapieli musi byc wiecej, zeby po wyjeciu dzieciaczka z wody nie bylo mu zimno. Ja grzalam pokoj do 25 stopni.
 
ja czytalam gdzies, ze 18- 20C ale w 18 to nawet mi zimno....w kazdym razie wszedzie pisza, ze napwno wcale nie jest dobrze jak jest za cieplo wiec ja mysle, ze bede utrzymywala taka temp jak teraz okolo 20, chyba, ze zobacze, ze dzidzi zimno ale mysle, ze powinno byc ok,nie liczac kapieli bo wtedy wiadomo, ze cieplej musi byc...moze doswiadczone mamusie cos poradza....
No ja właśnie tez tak kojarze tzn 18-20stC jako temp pokojowa i 22-23stC do kąpania...
MAMUŚKI
Jak to wygląda w praktyce?
 
reklama
Do góry