reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

Milencia spanie na plaskim jest najzdrowsze, moja corcia ktora niedlugo konczy 5 lat niby ma w lozku mala poduszke, ale i tak ona zawsze laduje na ziemi i mala spi bez niej. Tak sie przyzwyczaila, bo faktycznie, na poczatku jest to nawet niebezpieczne, bo dziecko moze sie udusic taka poduszka. I nie zaleca sie jej stosowania do bodajze ukonczenia roku przez dziecko.
I nigdy nie zakladalam malej czapki, tylko po kapieli na chwile, pozniej zdejmowalam.
 
reklama
A czy wy kochane kladziecie sie do lozka w czapkach? ;-)
no chyba ze w domu macie strasznie zimno lub lozeczko stoi w przeciagu :sorry2:
 
reklama
Ja bede uzywac podusi od poczatku, ale mam tak mala i cieniutka, ma moze z 0.5cm grubosci a jak sie dzidzie polozy to i mniej. Z mikrofibry czy czegos tam. Synek starszy mial to i drugi bedzie mial.

Czapeczke cieniutka, taka tzw kapielowke zakladalam po kapieli, nigdy do snu. Synkowi zreszta od malego tak sie glowka pocila choc byl lysiutki prawie, ze podusie czesto musialam na druga strone przewracac. I czapeczke zakladalam jak wiedzialam ze jest gdzies przeciag czy cos...
 
Do góry