reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

reklama
wiesz zalezy co dzidzi bedzie pasowalo....bo wcale nie powiedziane, ze akurat pampersy beda najlepsze, ja mam chyba kilka rodzajow...pampers sensitive z rumiankiem, hugies pure, ktore sa tak jak nasaczone woda, hipp i jeszcze jakies juz nie pamietam....
mysle,ze trzeba bedzie stwierdzic metoda prob i bledow...
 
co do pieluszek to mam pampersy przynajmniej na początku będe takich uzywać.... a chusteczki mam bambino choć też do konca nie wiem czy maluszek nie bedzie miał jakiegoś uczulenia ale tak doradziła mi połóżna bo powiedziała ze jest naprawde mało dzieci które maja na nie uczulenie.....
 
dziewczyny a jak z pieluszkami? nie wiem czy temat był poruszany czy nie.

jakie wy kupiłyście? pampersy? huggies? czy co tam jeszcze jest??

pieluszki Pampersa na poczatek napewno przez 2-3 miesiace o ile nie zacznie sie cos dziac bo nigdy nic nie wiadomo mysle poznije huggise zobacze chociaz jak pampersa w promocji sie znajdzie to sie oplaca wlansie je kupowac bardziej a chusteczki mam nivea [ fajne pudełko maja heheheh ] i bambino i tez zobacze jak malenstwo bedzie reagowało bambino biore do szpitala ;]
 
Ostatnia edycja:
ja mam 2 opcje. chusteczki i pieluszki pampersa i druga opcja to chusteczki i pieluszki z huggisa. bralam huggisa bo mialam na nie promocje, wiec sprawdze najpierw pampersa pozniej huggisa i jak sie nic nie bedzie dzialo to pozniej bede brala te ktore sa na promocji :tak:;-)
 
moja bratowa odradzala huggies bo mowila, ze potrafily jej przecieknac a w pampersach to sie nigdy nie zdarzylo...nie wiem ja mam pampersy bo tez je bardzo tanio kupilam....w ogole ten rozmiar dla noworodkow jest poprostu rozbrarajacy.....;-)
 
sprawdziły pampersy na poczatek, więc teraz też spróbuje a chusteczki nivea, miały pudełeczko a lepiej się z niego korzysta i są akurat takie ciut mniejsze, będą lepsze żeby je zabierac ze sobą. Bambino używałam ale one nie pachną ładnie i denerwował mnie ich zapach...ale kto wie?!
 
reklama
moja bratowa odradzala huggies bo mowila, ze potrafily jej przecieknac a w pampersach to sie nigdy nie zdarzylo...
moja koleżanka to samo mówiła o huggiesach! ja mam takie z rossmana ten najmniejszy rozmiar , ale je dostałam, zobaczę jak się będą sprawować. sama kupiłam pampersy :)
chusteczki mam pampers sensitive na początek,
 
Do góry