reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

reklama
Dziewczyny dowiedziałam się ostatnio od położnej że nie stosuje się już oliwki po kapieli dla dzieciątka. Najlepiej ponoć oillatum lub emolium krem :-( Kurcze, ja planowałam oliwkę...
ja tez o tym czytałam ale i tak zamierzam używac oliwki po kąpieli, bo jestem gorącą zwolenniczką masaży po kąpieli, dla mnie to obowiązkowa sprawa tak jak zmiana pieluchy (z resztą Zawitkowski też go pardzo poleca) a do tego konieczna jest odrobina oliwki. Tylko nie mozna przesadzać.
 
Ostatnia edycja:
Tez słyszalam o tej oliwce. Z drugiej strony jesli od tylu lat stosuje sie oliwke po kąpieli i dzieci były zadbane i pachnące to nie wyrządzą one maluszkowi krzywdy. To tez pewnie siła reklamy bo te Oilatum są bardzo drogie i musza cos robić zeby sie je stosowało. Wg mnie są to lecznicze kosmetyki i bede je stosowac tylko jak bedzie taka potrzeba (np uczulenie, sucha skóra):tak: A takto oliwka stoi juz w szafce i ślicznie pachnie:tak: No i tak jak Kikolek pisała jest dobra do masarzu:tak:
 
Kilolek i Ewelia - chyba zgodzę się z wami. Też zacznę od stosowania oliwki, a jeżeli coś będzie nie tak to zmienię. O masażu też dużo czytałam i będę starała się go po kąpieli stosować. Płytkę Zawitkowskiego juz widziałam raz, a teraz ją sobie ściągam :-) Dzięki:-)
 
reklama
Kilolek i Ewelia - chyba zgodzę się z wami. Też zacznę od stosowania oliwki, a jeżeli coś będzie nie tak to zmienię. O masażu też dużo czytałam i będę starała się go po kąpieli stosować. Płytkę Zawitkowskiego juz widziałam raz, a teraz ją sobie ściągam :-) Dzięki:-)

Moja mała zawsze po kapieli wygladala jak tlusciutki prosiaczek nasmarowany oliwka :-D a jesli chodzi o ten masaż to to naprawde super sprawa. Do tej pory malej masuje, ale tylko juz stópki. A wogole to kiedys slyszalam, ze wlasnie najwazniejsze jest aby masowac wlasnie stopy :tak: a dlaczego, to musze sobie przypomniec...:eek:
 
Do góry