reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

niby tym fioletem ne smaruje sie pepka juz a w szpitalu dla siostry kazala tylko fioletem :) bedziemy madrzejsze po pierwszym dziecku ;)

ja synowi smarowąłąm fioletem zamiast spirytusem, bo mi w szpitalu tak kazali. Po dwóch tygodniach wylądowałąm u pediatry, bo się syniowi pępek ślimaczyć zaczął... Okaząło się, że fiolet odkaża, ale nie wysusza, a w tym całym smarowaniu chodzi szczególnie o wysuszanie, żeby odpadlo... Córcia od razu była spirytusowana, i po tygodniu nie było pępuszka.. fioletem maznęli tylko raz w szpitalu.
No i niby ten sam szpital to był..

a co do oliwki dolanej do kąpieli - szybko Wam się odechce, jak będziecie musiały codziennie wyszorować zatluszczoną wanienkę + dużą wannę, o ile do niej będziecie wylewac wodę z wanienki :cool2:
 
reklama
a co do oliwki dolanej do kąpieli - szybko Wam się odechce, jak będziecie musiały codziennie wyszorować zatluszczoną wanienkę + dużą wannę, o ile do niej będziecie wylewac wodę z wanienki :cool2:
zgadzam sie mialam taki plyn z dodatkiem oliwki skóra byla fajna i nie tzteba bylo balsamowac ale co z wanna sie działo ... masakra :)
 
jest w sieci bo ja ściągałam i polecam, trochę długi :)) ja rozłożyłam sobie to na pare dni. Oglądlaiśmy go razem z M. Chociaż powiem że niektóre rzeczy mnie zaskakiwały i stwierdziłam że musiałabym mieć dużo czasu żeby np przebierać dziecko tak jak on. To się robi bardziej instynktownie i ja nie zwracam uwagi tak dokładnie jak on tam pisuje :))
mozesz podac link do stronki z ktorej sciagnelas i jaki jest tytul. poprosze mojego kochanego zeby mi sciagnal :)
 
ja kiedyś chciałam wykąpać córkę tak jak pokazuje Zawitkowski i o mało jej nie utopiłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: na szczęście mąż był w tym dużo lepszy:sorry: tj w kąpaniu nie topieniu;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry