reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
Ja myję włoski Basi płynem do kąpieli z oliwką, tak jak całe ciałko. Na razie nie miała ciemieniuchy, ale to chyba dlatego że jest prawie łysa :-D
 
no my mylismy Marcelowi główkę normalnie płynem jak resztę ciałka ale jak dostał ciemieniuchę to zaraz kupiłam szampon (mam z Hippa jak większośc kosmetyków) no i po jakimś czasie przeszła ale przed myciem smarowałam mu solidnie olejem ze słodkich migdałów i nakąłdałam czapeczkę.Beznadziejna sprawa z tą ciemeiniuchą - dzięki niebiosom ze juz nie mamy tego problemu choć musze dbać o to zeby po każdyn myciu łebka natłuszczac oliwką bo zaraz się zaczyna łuszczyć i boję sie zę wróci:nerd:
 
Iza, taka mocna ciemieniucha to często jest objaw alergii. Jeśli tak szybko pojawia się po usunięciu, to ja bym poszła do lekarza.
 
Giza bylam, na co pani pediatra powiedziala : o pani Izo, tu wcale nie jest tak zle :/
i ze czyszczenie tego to ma byc dla mnie rutyna tak jak kapiel czy dbanie o pupcie i ze po jakims czasie samo zejdzie.
W sumie to jak pozadnie wyczesze i umyje to jest elegancko
a pozniej w ciagu dnia przybywa i przybywa i to w sumie na poczatku nawet nie wyglada jak ciemieniucha tylko tak jakby drobno schodzila skora.:crazy:
przerabane

A myslisz ze alergia pokarmowa czy jak?
 
reklama
Dlaczego u mnie zawsze sie dzieje zaraz po wizycie u lekarza?

Dzien po szczepieniu malemu wyszla krostka na rece
dosc duza i trudno to do czegos porownac
jest wielosci... pryszcza:confused: i czerwona
dnia nastepnego pojawily sie dwie na twarzy
troche mniejsze niz na raczce
dzis zauwazylam jedna na szyi

i co? i dwie u mnie
jedna na twarzy i druga na nodze
maz nie ma zadnych sladow

macie pojecie co to jest? zejdzie samo? mnie swedzi kiedy dotykam
jak nic nie robie to nic nie swedzi.

zebyscie nie pomyslaljy to mam takie male zboczenie na punkcie czystosci i sprzatam w domu czesto, Dawid jest kapany codziennie.

zawsze cos :crazy::crazy::crazy:
 
Do góry