reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
Bo np jak Arek mial ciemieniuche to jak zrobilam oliwka to mial cala czerwona glowke taki stan zapalny i smarowalam linomagiem i zeszlo a Domisiowi pomogla oliwka:rofl2::baffled:
 
Kra- z tego co ja wiem to nawet do roku czasu moze dziecku ropiec oczko, to samo do tego czasu powinno przejsc a jak nie to wtedy te kanaliki przetykaja. Nam powiedzial ze jak do 9 miesiaca nie przejdzie to ze dostaniemy skierowanie do okilisty ale wczoraj juz maly sie obudzil rano bez ropki na oczach i dzisiaj tez a jeszcze przedwczoraj mial tak oczko zalepione ze nie mogl otworzyc.

A rumianek ponoc wysusza i tez slyszalam zeby tylko zwykla herbata przemywac.
 
Kasik masz rację - każde dziecko inne, więc może przetestuję też rumianek - gorzej być nie może:rofl2:
Dusia ja poszłam do takiej starej okulistki w przychodni, to miała nawet obiekcje co do wielkości oczu dziecka:baffled:, dlatego teraz chcę iść prywatnie:tak:
 
Ja też czasem całą buźkę przemywam rumiankiem..raczej przemywałam jak miała to uczulenie(z miesiąc temu)..i oczka też:confused:..Położna mi tak kazała..bo mała miała bardzo opuchnięte zaraz po porodzie.... No widzicie..jest wiele różnych opini...
 
ale jak nie uczula to chyba OK, co?
ja na szczescie problemow z oczkami nie mam, odpkac,
ale od prawie 2 miesiecy maly ma dzien w dzien ciemieniuche:wściekła/y:
mi juz rece opadaja, oliwka, szczotkowanie,, kapiel i nastepnego dnia od nowa,
efekt jest na gora jeden dzien a czasami nawet i nie.
Kasik sprubuje ten Linomag a jak to nie pomoze to zdecyduje sie na Mustele, choc niechetnie.
Olejuszka nie pomogla wiec mam coraz mniejsze pole do dzialania.

a wracajac do rumianku to dziwne ze tak rozne opinie sa.
jesli mialo by pomoc to pewnie nawet zakazy by mnie nie zniechecily
Matka wie najlepiej.
 
reklama
Do góry