reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pięlegnacja dziecka

ja teraz ubiaram ja jednak jedna cieniutka warstwe wiecej, tzn zwykla na dworze ma dodatkowo bodziaka z krotkim rekwkiem lub bez rekawkow.
 
reklama
u nas ciemiaczko jeszcze nie zaroslo a wit. D dostaje 500 I.E.
A ile waza Wasze dzieciaki Anula wazy teraz okolo 9000kg ide w przyszlym tygodniu do lekarza to bede wiedziala dokladnie bo nasza domowa waga jakos chyby niedowaza.
 
lomatko.... Krystian to juz pewnie z 11... ;)
za jakies 2 tygodnie idziemy na szczepienie to sie dowiem...
 
Orzeszku u nas tez jeszcze nie zaroslo? A to zle?
A wazy ok. 9 kg. Chuda nie jest ma te swoje slodkie faldeczki. A z miesiac temu miala 74 cm.
 
odra, swinka, rozyczka - po ukonczeniu roczku....



....i ew. poworka gruzlicy, jesli blizna po szczepieniu jest mniejsza niz 3mm, lub nie ma jej wcale (nas akurat nie dotyczy)
 
u mnie mmr2 szczepia po ukonczeniu 13mca. a gruzlicy sie juz nie doszczepia - niezaleznie od wielkosci blizny (wg najnowszych zalecen)
 
reklama
U nas powiewaz my jestesmy z Polski to Olivcia bedzie szczepiona na gruzlice, tak tu zalecili. Powiedzieli, ze starsze ososby moga ja miec ale bez objawow itd.
 
Do góry