reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Piękne i zadbane sierpnióweczki :)

spoko babeczki ;) damy radę

ja nadal nie wbijam się w żadne spodnie sprzed ciąży, no poza dresami :p Udzicha mi się roztyły, jakieś 2 cm więcej w obwodzie :/ i dokładnie tu mam te ponadprogramowe 2 kg po ciąży. brzuch jest ok. Skóra lekko rozciągnięta, jak siadam to się robi taki wałeczek, ale generalnie jestem mile zaskoczona. Jak stoję to płaściutki. A rozstępy to mam właśnie na udach i troszkę na boczkach. Na brzuchu tylko ciemna kreska na środku, ale widzę, że już trochę jaśnieje.

Macie jakieś sprawdzone specyfiki na rozstępy ? muszę się ostro wziąć za mój tyłek ;P
 
reklama
to ja pochwale sie Wam czyms :) - juz prawie 2 lata jeansow na du... nie mialam :) po prostu nie wchodze w swoje - super. zawsze wazylam okolo 65 kg, ale jakos rok przed ciaza przytylam do 70 i nie moglam zgubic. zawsze obiecywalam sobie, ze przed ciaza mi sie uda :) no nie udalo :) a teraz mam 78 , wiec tym bardziej nie wchodze :) a powiedzialam sobie, ze nie kupie zadnych ciuchow dopoki nie schudne przynajmniej do 68. no i sie wkur... tylko.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mija mi za chwilę 2 miesiące, postanowiłam trochę szafę przejrzeć i kurczę parę spodni by się przydało. W ciąży dość wcześnie zakupiłam spodnie ciążowe z zapasem + od koleżanki dostałam ogrodniczki z przesuwanymi guzikami, więc w tej chwili nie mam co na dupę ubrać, bo spodnie sprzed ciąży wyrzuciłam, bo się popsuły. Waga ładnie mi spadła, jestem zadowolona, bo mam mniej niż przed ciążą na starcie. W niedzielę lecę na zakupy. Ostatnio zakupiłam dwie sukienki - są super, w ogóle strasznie się sobie podobam w kieckach :zawstydzona/y:

Powoli chcę się brać też za ćwiczenia, ale dwie sprawy i pytanie czy wiecie jak to jest?
1) miałam cc, więc brzuszki można robić od kiedy?
2) sport wytwarza klas mlekowy, który nie powinien dostać się do dziecka i doczytałam, że powinnam po ćwiczeniach odczekać godzinę by móc karmić - ta informacja z lekka spowodowała, że już na wstępie mi się odechciało :baffled:

Kosmetyczkę muszę przejrzeć też. W ogóle wstałam wczoraj i zaczęłam działać w końcu więcej przy sobie, spodobało mi się troszkę wprowadzenie tego egoizmu :zawstydzona/y: Chcę być zadbana, radosna, szczęśliwa, piękna dla siebie, dla A. i dla Córci.
 
Lilianno - nie wiem jak to jest z brzuszkami, ale ja tez jestem po cc (9 tyg) i od tyg chodze na basen, na kurs dla mamusiek. jest swietnie. wydaje mi sie, ze nie ma lepszego sportu niz w wodzie. Goraco polecam!!!! co do drugiego pytania - nie mam pojecia (karmie butelka)
 
ja nie miałam cc. Mam zamiar od połowy października pójśc na fitness tak 2-3 razy w tyg. Ale nie dla zdrowia tylko dla poprawy kondycji psychicznej. Bo cos ostro podupada moja psycha :/
 
riba_1 - kurczę może też na basen sobie pochodzę, muszę dobrze pomyśleć ;-)
Alaa - z powodu siedzenia w domu z dzieckiem czy tak ogólnie, już jesiennie? Ja postanowiłam właśnie nie poddać się jesieni i dwa no jakby nie patrzeć za dużo rozrywek nie mam, mieszkam w mniejszej miejscowości, gdzie największy sklep to intermarche, nie wspominając o luksusach typu znajomi, którzy wszyscy są w Poznaniu :dry:
 
Aja dziewczyny juz pisalam o tym ze waze mniej niz przed ciaza... 46,9... masakra... a przed ciaza wazylam 50coś..
A TO przez to ze nie jem slodyczy ... albo jak juz to ciastka w malych ilosciach.. ehh.. ale cos czuje ze jak przestane karmic piersią to znowu tylek bedzie rosl;p
No ale takto wbijam sie we wszystkie ciuszki :)
 
GSC - już wiem do kogo tyczy się ten skrót :-p No kurczę wagę to Ty masz piórkową. Ja też ważę 5 kg mniej niż na starcie, tyle że na starcie była już waga zdecydowanie wyższa od upragnionej :zawstydzona/y:
 
reklama
To ze mna jest chyba cos nie tak, bo ja karmie piersia i tyje:(:(:(
Uda mam jak zawodnk sumo:(:(:(
Na szczescie zapislam sie na silownie, fitnes i basen(ciekawa jestem kiedy ja na to czas znajde hahah)
 
Do góry