reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

reklama
Nie mówiłam o Godżillach (nie wiem jak to sie pisze), tylko o laskach, takich jak zebrra :-)- ładnych, szczupłych, wysokich i wtedy sobie można mieć cyc:tak:, a jak ktoś jest taka pchła jak ja to one nie upiększają - tylko wyglądają jakby były gigantycznie nieproporcjonalne - a w ogóle to nieważny jest rozmiar, tylko to coś - mały może być piękny. Za to ja mam duże i brzydkie i już...:baffled:
 
O, fajnie wiedzieć, że inni też mają podobnie. Moje chłopię twierdzi, że wykonało swoją rolę trutnia i wystarczy ;) No i w ogóle jakoś widzę, że się boi nas zgnieść chyba, ale nie jest aż tak źle jak u Ciebie Nicoya ... trochę wysiłku muszę w to włożyć no i po początkowych protestach jest ok.
Ale chyba zawsze ja miałam większy temperament, więc mnie to nie dziwi, że mój ukochany teraz się też zbyt ochoczo nie garnie do igraszek.
 
Hm...a ja już 24 tydzień "na odwyku". Mój nigdy nie miał ciągotek do seksu a teraz to już nawet mnie nie przytula. Boi się o dziecko. Powiedział, że nie mógłby mi "wsadzić" skoro tam jest dzidziuś. :-D :-D :-D
Głuptasek!
 
Może mu trzeba uświadomić, że seks to nie tylko wsadzanie ;-) Bo jak dziad Cię nawet przytulić nie chce, to podejrzana sprawa.... Ja tam straszny pieszczoch jestem i bez przytulanek nie daję rady ani chwilki. Napawdę warto facetom czasem bardzo dobitnie powiedzieć o swoich potrzebach i trzeba chyba szukać kompromisu, skoro potrzeby inne się ma.
 
Dziewczyny zakładam nowy wątek bo ciągle się gubię w jakim wątku podawałyście stronki gdzie można kupić jakieś fajne ciuszki dla ... nas :-)

Wrzucam odrazu kilka linków
- tutaj znajdziecie 2 staniki dla karmiących od 69,00 quelle.pl widzę że link nie wszedł więc powiem Wam żebyście do góry wybrały zakładkę "Odzież damska" później z boku "Moda ciążowa" i powinny się staniczki pokazać na pierwszej stronie - są białe albo z nadrukiem
- a taką bluzkę tylko w kolorze brąz kupiłam w Butik'u za 19,90 Butik Sklep Internetowy: koszulki bluzki bluzy a nie za 69,00 jak właśnie zobaczyłam na stronie Quelle ;-) Chciałam Wam pokazać tylko fasonik bluzeczki a naprawde fajnie układa się na brzuszku i nie jest krótka jak niektóre i dodam tylko że ta moja jest marszczona na brzuszku z jednej strony :-)
 
A ja polecam stanik sportowy Triumpha "3actions" - idealny na ciążę, a zarazem nie starobabowy, z rożkami w miejscu sutków ;)
Oprócz tego przejdźcie się dziewczyny po "normalnych" sklepach, naprawdę jest teraz w kolekcjach wiosenno-letnich masa rzeczy dla nas! mamy szczęście, bo modne są sukienki bombki, bluzeczki odcinane pod biustem, a w Mango dostałam piękne spodnie z gumą w pasie, identyczną jak w ciążowych. Ja osobiście wolę takie ciuchy, bo będą dobre również po ciąży, a poza tym są często tańsze niż specjalne ciążowe.
 
reklama
Właśnie! U nas weszła moda na takie przedłużane, rozciągliwe bluzeczki. Ładnie się prezentują nie tylko na szczuplutkich dziewczynach ale i na okrągłych brzuszkach przyszłych mamusi.
 
Do góry