reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

Mila u mnie też jakość cery zależała od cyklu, ale głównie wypryszczało mnie tuż przed dniami płodnymi (i też nie jakoś tragicznie, ale ze 3-4 syfy wyskakiwały), no i oczywiście podczas samej miesiączki
 
reklama
A u mnie różnie. W jeden tydzień buźka robi mi się gładka, a na następny zsypuje mi całą twarz. Teraz jestem nosicielką 3 syfków. Pewnie zagoją się a na ich miejsce powstaną nowe :wściekła/y:!
Ale cera faktycznie polepszyła mi się. Mam taką "inną" buzię. Ciało wyschnięte na wiór i swędzi jak nie pokremuję. A muszę się przyznać, że nie zawsze mi się chce. Leń.
 
Ja tez mam nadal ładną cerę (nigdy nie miałam problemów z cerą - mam mieszaną i dbam o nią), nic mi jeszcze nie wyskoczyło, tylko w pierwszym trymestrze bardzo wymiotowałam i popękały mi aż krwinki, ale to już zniknęło. Teraz z cerą jest O.K.
 
A biust to zawsze duży - jak się odchudzałam to miałam C, teraz jest D, ale mam nadzieję, że się tego pozbędę niedługo. Kogut jest w nich zakochany a ja jestem zła - bardzo lubię, jak kobietki mają takie małe B - ja zawsze o takich marzyłam...
 
Aśka a co ja mam powiedzieć jak zawsze miała duży biust i mam E ?????????????? ale już się przyzwyczaiłam i traktuję to jako mój atut ;-);-);-)
 
negri - to gratuluję, ze się oswoiłaś. Mnie jest może zbyt trudno, bo jestem raczej niska i bardzo drobna - mam wąziutkie ramionka itd. Taką budowę po mamie odziedziczyłam, więc ten cyc tu nie pasuje zupełnie!!!!!!!!!! U wysokich, dobrze zbudowanych kobiet, o nogach do nieba to może to i fajnie wygląda ...
 
Aśka ale kto Ci powiedział że jestem wysoka ????????? Ja mam 157 cm więc nie należę do wysokich dziewczyn !!!!!!! Ale drobna nie jestem bo zawsze byłam pyza i tak chyba zostanie no może nie jeżeli dziecko ze mnie bardzo dużo wyciągnie ;-) hihihi
 
reklama
Do góry