reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

Kurcze Laski, ja normalnie to nie wyglądam za dobrze, ale w ciąży to przynajmniej jakaś kobieta się ze mnie robi :wink::biggrin2::-D

Anka, cyc Ci urósł? ;)
Mi na razie - oprócz brzucha oczywiście - dupsko, nie dopinam się w starych spodniach, nawet luźnych w pasie (dawniej). No i cycki, aha miałam Wam napisać, nabyłam świetny stanik Triumpha - sportowy, model "3 actions" czy coś w tym stylu, bez żadnych drutów, ale dobrze trzyma i wygodny na maksa.
Marika, łatwo Ci powiedzieć "nie siedzieć cały dzień", a co ja mam zrobic jak jestem w pracy?
 
reklama
Anka, cyc Ci urósł? ;)
Mi na razie - oprócz brzucha oczywiście - dupsko, nie dopinam się w starych spodniach, nawet luźnych w pasie (dawniej). No i cycki, aha miałam Wam napisać, nabyłam świetny stanik Triumpha - sportowy, model "3 actions" czy coś w tym stylu, bez żadnych drutów, ale dobrze trzyma i wygodny na maksa.
Marika, łatwo Ci powiedzieć "nie siedzieć cały dzień", a co ja mam zrobic jak jestem w pracy?


Bazylia, jak to co masz zrobić? Wziąć zwolnienie i chodzić ze mną na spacery ;)

Cyc akurat nie urósł, bardziej jakoś napuchł może, ale nadal mieści się w te nędzne B ;) Stanik też mam taki bez drutów, dostosowujący się do rosnącego rozmiaru tak na wszelki wypadek ;) Ale dupa też mi nieco urosła.
Na gębie nie jestem już taka kostropata jak byłam :)
 
No własnie każdej z nas ciąża służy inaczej, mi...słabo... :) Przynajmniej jeśli chodzi o wygląd :)

Grubelku dzięki :) Od razu lepiej :)))

Marika, no mam nadzieję, że więcej ich się nie pojawi, ale kto wie???
 
ej ty tu miseczek B nie obrażaj...!!! ja na co dzień takie miałam teraz mam c ale po porodzie to zniknie-czar pryśnie:oo2::unsure:

Grubelku
nie przestanę narzekać bo mam lustro w domu:) i do piękności to mi hohoho brakuje:tak::-p

Bazylia to po pracy nogi w górę!!:) albo wieczorkiem chociaż z godzinkę!:tak:
 
ej ty tu miseczek B nie obrażaj...!!! ja na co dzień takie miałam teraz mam c ale po porodzie to zniknie-czar pryśnie:oo2::unsure:


Jak to zniknie??? ja myślałam, że to zostaje po ciąży - przynajmniej Mariusz miałby trochę radochy ;)
I nie obrażam miseczki B, bo sama takie małe B nosiłam (tzn. było na tyle małe, że nie nosiłam staników w ogóle), ale właśnie liczyłam na to, że przez ciążę dociągnę do jakiegoś C chociaż ;)
 
Ankami mi po pierwszej ciązy z powrotem wessało cyca i było to standardowe-uniwersalne b:-( teraz pewnie też tak będzie, ale to C podoba się Jarkowi-biedak:laugh2::laugh2::laugh2::-( no co móg sobie poszukać takiej z melonami! o!
 
Ja całą młodość miałam nadzieję, że chociaż w ciąży mi piersi urosną. A tu co? Pół rozmiaru na początku a teraz mi znowu maleją! Już mi wróciły do małego B a jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży dojdę do A :szok:
 
reklama
Anna albo po ciązy bedziesz miała wklęsłą jedynkę młodzieżowa... :confused:
a moje są nadal wielgachne cos pomiędzy C a D :baffled: :szok: po pierwszej ciązy powiedziałam że nigdy nie będe narzekac na małe cycy :no: a tu co znowu balony dobrze że po karmieniu mi maleją... gorzej że robią sie takie obwisłe nie jak w "młodosci" :-D :laugh2: :-D były takie ładne, zgrabne.... :-(
 
Do góry