reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Piękna Mama :)

Dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę tych zakupów ciążowych. Mi się nic nie podoba. Zawsze miałam problem z zakupami, rzadko kiedy coś mnie powalało, ale wtedy (niezależnie od ceny) musiałam to mieć, a teraz patrzę na ubrania ciążowe i nic mi się nie podoba.:-( Nie mogę się doczekać ciepłych dni, wtedy będę śmigać w sukienkach.
 
reklama
Matylda bardzo fajne to ponczo, mam jedno czarne ale nie przez głowy tylko takie zarzucane na boki, to idealna sprawa, a w ciazy to juz wogóle....
 
Kurcze ja wczoraj tak siedziałam na necie i chodziłam po tych stronach typowo dla ciążatych. Co z tego że spodobały mi się ze 2 bluzki i jakieś spodnie jak ceny były tak rozbrajające że szok. Za zwykłe jeansy z pasem na brzuszek ceny tak powyżej 130 zł. Gdzie na allegro to samo jest za 70zł.
 
Uff babka mi przyjmie zwrot :-) na szczęście uff, kupiłam inną sukienkę mam nadzieję,że będzie super, bo dokładnie się wymierzyłam i powinna być idealna
 
A ja mam już leginsy i spodnie
leginsy super się układają materiał dosyć dobry chociaż za bardzo się nie znam zobaczę jak będzie po praniu
LEGGINSY GETRY SPODNIE CIĄŻOWE grube (526361311) - Aukcje internetowe Allegro

spodnie fajne materiał tez fajny ale kupiłam za duże i właśnie dziś bebe robić wysyłkę i zamieniać na mniejsze a to wszystko przez męża bo chciałam mniejsza a on poraził abym kupiła większe i ja sie płuchałam nie potrzebinie
:crazy:
SPODNIE CIĄŻOWE JEANS M *wysyłka gratis* (533937065) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja tez wreszcie nabyłam spodnie bo juz sie w żadnych starych nie mieszczę :-(
Super spodnie ciążowe - " Elizabeth " (504976433) - Aukcje internetowe Allegro
tylko udało mi się kupic bezpośrednio od kobiety i przymierzyłam sobie bo tak na oko to bym się bała :-)
a wczoraj kupiłam sobie bluzeczke w C&A wiec przez jakis czas bede miała w co sie ubierać. Jeszcze zastanawiam się nad tym sweterkiem z allegro, który tu dziewczyny pokazywały a chyba Magduska mówiła ze dostała zielony
Pozdrawiam wszystkie piekna Mamy
 
ja teraz mam szanse zmienic calkowicie moj wizerunek. Od ladnych paru lat nie chodzilam w spodnicach, tylko w spodniach na sportowo, przewaznie w jeansach(juz nawet nie wiem ile mam par:confused:) Niestety od jakiegos czasu juz sie w ich nie mieszcze. Kupilam w koncu 3 spodniczki i calkiem niezle sie w nich czuje. Nie moge sie doczekac cieplych dni, kiedy to wreszcie bede miala okazje wskoczyc w zwiewne kobiece sukieneczki i tuniki :-) to bede calkowicie inna ja :-D
a mam juz namiary na pare fajnych sklepow :-) poczekam jeszcze troszeczke az mi sie bardziej brzuszek zaokragli i wtedy calkowicie oddam sie szalenstwu zakupow.
dlatego dziewczynki, eksperymentujmy, zmieniajmy sie nie do poznania, mamy na to calkowite przyzwolenie :tak:
 
reklama
Do góry