reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

Witam wszystkie :-)

Mysle, że jesli chodzi o ciuszki to jestesmy w komfortowej sytuacji. W poprzednich sezonach w swiecie mody krolowaly rozszezane juz pod biustem tuniki i sukienki, oraz leginsy itp. Wiec wyprzedaże sa dla nas w sam raz!!!
Ja przegladajac szafe zaczelam sie smiac, ze w sumie sporo ciuszkow mam , w ktorych spokojnie bede mogla chodzic w ciazy.
Duzo fajnych i bardzo fajnych ubran (sukienek, tunik, legisow) zakupilam z miesiac temu na wyprzedazach. O tyle fajnie ze w tych sukienkach moge chodzic juz teraz jak i na wiosne. Polecam wyprzedaze - zwlaszcza w Zarze, H&M, Mango itp.
A zapomiala bym : jak na sportwo to w Teranovie ( dresy i leginsy bardzo tanio).
Mysle, ze uda mi sie cala ciążę przechodzic wlasniew takich ciuszkach. Moze jedynie to kupie spodnie ciazowe troszke pozniej :-)
Jedyna rzecza typowo ciążową jaka zakupilam jest rozpiany sweterek z H&M. Nie moglam sie oprzec. Ma super kroj - mimo iz jest przeznaczony dla kobiet w ciazy, bede w nim chodzi i po ciazy :-)

A co do kremow na rozstępy to zastanawiam sie czy jest sens ich stosowania. Bo w sumie jak roztepy maja sie zrobic to i tak sie zrobia :-( Wszytko zapisane jest w naszych genach.

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
A co do kremow na rozstępy to zastanawiam sie czy jest sens ich stosowania. Bo w sumie jak roztepy maja sie zrobic to i tak sie zrobia :-( Wszytko zapisane jest w naszych genach.


W tym temacie nie do końca się zgodzę.
Sama borykam się z tym problemem ale tylko podczas ciąży mi się rozstępy pokazują. Wcześniej tego nie miałam na ciele. Teraz smarując się faktycznie 2 razy dziennie ślady pięknie zanikają - robią się mniej widoczne. A czerwone rozstępy robią się niewidoczne.
 
Zgadzam się z Iwon - lepiej próbowac się uchronić, zawsze cos tam te kosmetyki pomogą, a nawet jak rozstępy sie pojawią to może nie będa aż tak widoczne. Ja juz zapusciłam brzusio w poprzedniej ciąży, bo jakos wtedy nawet nie słyszałm o czyms takim jak rozstepy i nie zaczełam sie odpowiednio szybko smarować.
 
dziewczynki mi wlasnie, co dziwne tylko na prawej piersi wyskoczyły takie delikatne krotkie czerwone kreseczki. smaruje je oliwka ale jakos nie znikaja. i co tu z takim fantem zrobic???
 
Zupełnie nie znikną - kosmetyki pomagają je wybielić, żeby nie były tak widoczne - ale tu już oliwka nie pomoże trzeba używać specyfiku konkretnie na rozstępy i używać naprawdę regularnie, oliwki używa się raczej profilaktycznie.
 
Agorana niestety masz racje. :tak: Oliwka na rozstępy nie pomaga.:no:
Dosiu spróbuj kupić jakiś krem lub serum na biust na rozstępy:happy:
 
Iwon no własnie u mnie też sie pojawiają na udach, a oliwkuje sie systematycznie wiec chyba trzeba bedzie die przerzucic na krem jakis....
Dziewczyny co polecacie? różne opinie krążą na temat Musteli, Gerbera, Fissana, Ziajki itd . Jakieś rekomendacje?:confused:
 
calla ja używam mustelli, ale właściwie dopiero po porodzie będę mogła ją polecić lub nie, na razie po rozstępach ani śladu, ale u mnie brzuch w wersji mini, natomiast piersi urosły mi już sporo, tak z 2 rozmiary, i na razie odpukać też po roztępach ani widu ani słychu:-) magduśka pisała, że używala mustelli przy pierwszej ciąży i nie za bardzo jej pomogła:-(
 
reklama
chyba bede musiala wybrac sie do drogerii. kurcze a myslalam ze oliwka mi wystarczy. piersi bardzo mi urosły i czuje ze dalej rosna. jak tak dalej pojdzie to do porodu beda wygladały jak przeorane wzgorza.
 
Do góry