reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

Ja też narazie używam oliwki póki co Bambi czy Bambino - jakos tak:-p
Pytalam swojego gina co jest najlepsze, powiedział że rozstępy jak mają sie zrobić to i tak sie zrobią, a jak nie maja to i tak ich nie będzie.. powiedział zeby nawilżać najprostsza oliwką wiec przy niej zostałam...

A ja sie normalnie pochwalę... byłam w końcu u fryzjera i znowu posiadam swój piekny blond na głowie... ;-);-);-)
 
reklama
Ja próbuję z oliwką, ale kupiłam też krem przeciw rozstępom z gerbera - któraś używała???
...ale mam sporo rozstępów z poprzedniej ciąży, więc tak czy siak bikini odpada :(
Ja uzywałam Gerbera w poprzedniej ciazy i faktycznie nie miałam rozstępów, a teraz kupiłam w rossmannie oliwkę bo nie było tego gerbera wiec zobaczymy jak bedzie. Na razie smaruje sie tylko co 2 -3 dni i jest ok.
 
buuuu kupiłam sukienkę na wesele siostry, na allegro niestety niby wymiary takie na mnie w cycu ale od góry do odcięcia za krótka. ja się zastrzelę, może któraś z Was dziewczyny, reflektuje na taką sukienkę, mam jeszcze nadzieję,że babka mi przyjmie zwrot. Zobaczcie może któraś z Was na wesele będzie taką chciała, wszystko super tylko ten jeden feler, ale to mojej figury :-:)-(
CIĄŻOWA SUKIENKA DLA ŚLICZNEJ MAMY 44 ROZMIARY (515886013) - Aukcje internetowe Allegro
 
No niestety ja Ci nie pomogę, u mnie w szafie zalegają dwie ciążowe kreacje wyjściowe...

Wyrzucić szkoda, może mi się jeszcze jakaś okazja przytrafi :-)
 
buuuu kupiłam sukienkę na wesele siostry, na allegro niestety niby wymiary takie na mnie w cycu ale od góry do odcięcia za krótka. ja się zastrzelę, może któraś z Was dziewczyny, reflektuje na taką sukienkę, mam jeszcze nadzieję,że babka mi przyjmie zwrot. Zobaczcie może któraś z Was na wesele będzie taką chciała, wszystko super tylko ten jeden feler, ale to mojej figury :-:)-(
CIĄŻOWA SUKIENKA DLA ŚLICZNEJ MAMY 44 ROZMIARY (515886013) - Aukcje internetowe Allegro
Wiem że na aukcjach internetowych jest możliwosć zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciagu chyba 7 dni tylko wtedy ty pokrywasz koszty transportu a sprzedawca zwraca kase za towar.
 
Magduska ja niestety/stety nie potrzebuje, zadna impreza póki co sie u nas nie kroi..... ale sukienka niczego sobie tak wogóle;-)
 
a mnie dziś naszło na rude włosy:szok::szok::szok: może nie całkiem ale takie podrudawe, tylko że teraz farbuję na czarno i raczej mi nie wyjdzie trzeba by chyba rozjaśnić trochę
nie wiem czy się zdecyduję ale tak mi przyszło do głowy
 
Robaczku jesli moge coś poradzić daj sobie chwilke na zastanowienie czy napewno chcesz, znam to bo sama kiedys tak potrafiłam problem w tym ze te nasze ekperymnety nie zawsze są trafione a potem ciężko odkręcić :eek::szok: wiesz jak jest:-p
 
Teraz też bym nie ryzykowała zmiany kolorku na głowie, choć normalnie to nie zastanawiałam się ani 5 minut. A miałam już chyba wszystkie kolory jakie są dostępne - z naturalnej blondynki jestem teraz czarnowłosa.
 
reklama
Do góry