reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

fioletowa - mozna sie tanio ubrac w ciazy. Ja zrobiłam sobie wyprawke ciążowa na przecenach w centrum handlowym w normalnych sklepach. Pokupowałam tuniki, sukienki, bluzki itd Teraz jest duzo takich ciuszków co wygadaja na ciazowe. Taka moda :tak: A, ze najczesciej na przeceach zostaja duze rozmiary no to idealnie na ciaze. Na razie topie sie w tych ciuszkach, no ale mysle ze w 8-9msc to beda w sam raz.

Duzo fajnych ubran typowo ciążowych widzialam w sklepach z uzywaną odzieża. Wydaje mi sie , ze tam tez mozna cos fajnego i tanio!!!! znalezc.
 
reklama
ja teraz ubrania szukam na ogół w sklepach z używanymi ciuszkami, zwłaszcza jakieś bluzki dłuższe które od biedy można uznać za ciążowe;-)
 
Ja wyskoczę z innej beczki. Spodobała mi się ta tunika i nie wiem czy się na nią nie połaszczyć?_____Bluzeczka ciążowa_ 2009__NEW__6kol___ (562384707) - Aukcje internetowe Allegro


Asieńka jak bluzka?? Kupiłaś ją w końcu??:happy:


Dlaczego "normalne" rzeczy sa takie drogie??? Ja nie chce chodzic w muumuuu!!!!!!!!!
zwykla bluzka Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.

Mati ja bardzo podobna bluzeczkę kupiłam kiedyś na Allegro. Była po prostu bez rękawków ale tak to identyczna.... Miałam ją dość długo.... A kupiłam za 32 zł.

.
 
Ostatnia edycja:
Może wszyscy sprzedawcy myślą,że jak decydujemy sie na dziecko to na kontach i w portwelach mamy duuuużo kaski i mogą z nas zdzierać.
Ja dotychczas zakupiłam 2 pary spodni ciążowych i jedną bluzeczkę z buźką. Kupiłam to w sklepie z odzieżą ciążową i wydałam sporo ale była promocja bo faet miał niezłe przeceny i komfort dla mnie bo poprzymierzałam. A letnie ciuszki wysępiłam od siorki i jakoś dam radę:-)
 
Mati ja bardzo podobna bluzeczkę kupiłam kiedyś na Allegro. Była po prostu bez rękawków ale tak to identyczna.... Miałam ją dość długo.... A kupiłam za 32 zł. .

Czyli faktycznie zdzieraja z nas bezpodstawnie... Mnie allegro wkurza z tymi ich ciazowymi ciuchami ze wzgledu na rozmiary. Moze ja zle jakos szukam (uzytkownikiem allegro jestem od bardzo niedawna) ale rozmiar na mnie to chyba musialby byc jakis XXXL... gdzie w odziezy ciazowej w tych cholernie drogich sklepach moj rozmiar to M (czyli tak jak przed ciaza), wzglednie L.

P.S. Ta bluzka ktorej link podalam powinna wedlug mnie kosztowac maksymalnie 50 zl. Przeciez to w zasadzie zwykly t-shirt!
 
Ostatnia edycja:
Oj ja to bym się jeszcze zastanowiła czy i te 50 zł jest wart??
A co do Allegro to w sumie masz racje. Bo ja wpisując rozmiar powiedzmy XXL w bluzkach nie jestem w stanie się wbić w żadną podana to przepraszam. Dlatego tez już wiem że należy wpisywać wg. numeracji czyli 40 czy 46. Inaczej nic nie znajdę ciekawego.
 
ja podobnie jak fioletowa kupilam dwie pary spodnie i chyba wiecej nie bede brala, a i do jednych dostalam gratis bluzek :-)
 
Ja jedne spodnie chyba sprzedam. Bo jakoś coś nie siedzą tak jak powinny. :no: A ostatnio sobie kupiłam inne i jestem max. zadowolona. :tak:
 
hehe te ciuszki ciazowe to rzeczywiscie na kobitki z wypchanymi portfelami. ach ale co zrobic. jak zaloze teraz swoja koszulke to wygladam jakbym zalozyla ciuchy mlodszej siostry. ale jak bedzie cieplo to zaczne chodzic w koszulkach mojego mezusia. niektóre koszulki i bluzy sa juz w sam raz. pewnie bedzie jeczal ale nie chce kupowac duzo ciazowych ciuchów a radzic sobie trzeba. heh
 
reklama
Dosiu mój M. ostatnio chciał mi powyrzucać wszystkie sweterki z przed ciąży bo jak je teraz ubrałam to wyglądałam jak .... pi pi pi:-D:-D:-D:-D
 
Do góry