reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

reklama
Ja mam takie cos: EKSKLUZYWNY PAROWAR PROFI COOK+PROGRAMATOR!! (558092901) - Aukcje internetowe Allegro
i jestem bardzo zadowolona, coraz czesciej uzywam a czestokrotnosc pewnie sie jeszcze po porodzie bardzo zwiekszy :-) Musze wam powiedziec ze wszystkie wazywa jakie w nim robilam byly niesamowicie dobre i mialy zupelnie rozny smak od tego, co sie gotuje w wodzie. Jak dla mnie wydatek niechybiony:tak: A co do rybki: mniam :tak: Moj ulubiony zestaw: ryz, rybka, kalafior/brokul wszystko ugotowane w tym parowarze plus sosik smietanowo-koperkowy... Zdrowo i pysznie.
 
nie wiem Matyldko, czkam aż mi odpiszą ale wiem ze to był wydatek rzędu 350-400zł, oni takiej drogiej by nie kupili

właśnie skończyłam czytać ten wątek ... i od razu zrobiłam zakupy na allegro :-):-) dzięki za podpowiedzi

thermomix moim zdaniem się średnio nadaje do parowania, jak dla mnie to ustrojstwo jest za małe [ta nakładka do parowania]
ja mam tefala cena ok 300 zl Tefal - Parowary - Megamedia.pl
potrawy są smaczne, chociaż ja musiałam się przyzwyczajać do ziemniaków bez soli, praktyczne jest to, że nic nie trzeba pilnować [no chyba że długo się coś gotuje, to trzeba uzupełnić wodę], nastawia się minutnik i można robić coś innego, świetnie wychodzi ryż, można go zrobić np z ziołami
 
reklama
ech nic nie mów - chciałoby się w tej ciąży wyglądać jkoś ładnie i nie ciągle tak samo, ale na to trzeba mieć fortunę
ja do tej pory mam 2 pary spodni [1 kupiłam na wyprzedaży w niemczech za 9 euro] i "pas ciążowy" - przydawał mi się najbardziej jak chodziłam z rozpiętym rozporkiem, bo mogłam go opuścić do połowy uda i trzymał spodnie
a teraz czekam na bluzkę - żeby może na wiosnę też jakoś wyglądać...
kasa na to idzie straszna - czemu wszyscy tak na nas zdzierają????
 
Do góry