reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

ja niestety nie nadaje sie do zakupow bielizny przez internet. Zamim kupie biustonosz musze go ze 20 razy przymierzyc (bo piersi z wkladkami troche inaczej sie zachowuja w biustonoszu niz takie 100% naturalne) teraz dodatkowo boje sie ryzyka ze te fiszbiny mnie beda meczyc :-(
wczoraj kupilam sobie taki biustonosz dla ciezarowek (mamabel triumpha), ktory wg instrukcji "rosnie" wraz z mama, no ale jak juz pisalam nie jest urodziwy, ale trzeba przyznac ze jest mocno rozciagliwy przez co wygodny i da sie w nim zyc :happy:
 
reklama
to ja polece jeszcze sklep AVOCADO - luksusowa bielizna dla pań z dużym biustem, duże rozmiary, duże miseczki, XL,XXL. Bielizna, stroje kąpielowe, duże rozmiary, XL, XXl.
maja naprawde sliczna bielizne o nietypowych rozmiarach nawet ta z najmniejszym obwodem pod biustem. W warszawie maja sklep na Brackiej ale prowadza tez sprzedaz wysylkowa. Na stronce nie ma wszystkich modeli, ktore posiadaja w ofercie. Maja bardzo fajne i wygodne biustonosze sportowe ale cena ok 200 (nawet jestem w posiadaniu takiego i musze powiedziewc ze to chyba jedyny sportowy biustonosz w ktorym biust wyglada naprawde ladnie :happy:)
swego czasu zauroczyl mnie tez jeden biustonosz, sliczny pastelowy, koronkowy w delikatne kwiatuszki i juz sie przymierzalam do zakupu ale okazalo sie ze jest on dla mam karmiacych :-D az sie zdziwilam bo zawsze wydawalo mi sie ze biustonosze do karmienia nie moga byc ladne i seksowne ;-) No i na ten biustonosz to sie chyba szarpne, bo na inne i sportowe to mi szkoda kasy na te kilka miesiecy.
 
Nie wiedzialam czy swoje pytanie umiescic na watku kulinarnym czy na tym ;-) a moze na warto miec.... zdecydowalam sie na ten... Co myslicie o gotowaniu na parze? Czy wykorzystujecie urzadzenia typu parowar? Macie jakies swoje doswiadczenia/przemyslenia? Rozmawialam z kumpela, ktora wkrotce rodzi i zamierza w czasie karmienia zdrowo sie odzywiac dla zdrowia malucha i swojej urody :tak: Ja nigdy nie gotowalam na parze i wydaj mi sie, ze te potrawy musza miec bardzo zdrowy=obrzydliwy smak... Ale czego sie nie robi zeby zrzucic 30 kg i zeby maluch spal spokojnie :-D
Spodobal mi sie ten model Parowar TEFAL VS4001 Vitacuisine
 
Warzywa moze tak... ale miesko? Wyobrazam sobie, ze pewnie jest podobna roznica jak miedzy ryba z folii a smazona. Nie wiem jak Wam ale mi te niezdrowe smazone potrawy smakuja lepiej. A czym bardziej niezdrowe tym bardziej smaczne :-p
 
Ostatnia edycja:
no ja też nie wyobrażam sobie ze mogłabym zrezygnowac ze smażonej rybki na rzecz takiej na parze:baffled:
Ale ziemniaki i warzywa jak najbardziej:tak:
 
mnie tez ostatnio bardzo interesuje kupno takiego urzadzenia. raz ze chcialabym ja sie zdrowo odzywiac a dwa chcialabym przygotowywac w nim potem warzywka dla dzidziusia. nie chcialabym mu dawac tylko gotowych dan ze sloiczka...
 
Moim zdaniem zakup urzadzenia do gotowania na parze moze byc nietrafiony i niuzasadniony. By zdrowo i rozmaicie jesc wcale nie potrzeba urzadzenia, ktore w Polsce pewnie kilkaset zl kosztuje, wystarczy garnek z grubym dnem i specjalny koszyk do gotwoania na parze, dostepny pewnie w wielu sklepach agd. Polecam szczegolnie warzywa, biale mieso i ryby. Jesli ktorejs z Was nieodpowiada smak zwlaszca ryby i miesa gotowanych an parze bardzo polecam patelnie do grilowania, taka z falowanym dnem. Wczesniej doprawione smakuja rewelacyjnie!:-)
 
reklama
Ja myślałam podobnie jak alicante że jednak ekonomiczniej wyjdzie garnek z takim wkładanym parowym ale w ubiegłym roku odwiedziąłm kuzynkę w walii. Po pierwsze ugotowali ziemniacza, marchewkę, pierś kurczaka i buracza i na parze w garnku i w tym urządzonku i jest różnica w smaku, z urządzonk pyszniejsze, znacznie pyszniejsze. Poza tym oni nie płacą za energie tylku kupuja na poczcie kraty czipowe jak do telefonu i wyslwietla im dokladnie kwote doladowania i to urzadzonko praowe grosze zuzywa w porownaniu do gotowania w garnku, im sie nawet oplaca ugotwac tylko jednego ziemiaczka dla malej zeby miala swiezego.
Ja tez chce kupic to urzadzonko i wydatek warty ceny
 
Do góry