reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

reklama
Polecam ubrania tego polskiego producenta - co prawda nie sa to rzeczy typowo dla kobiet z brzuszkiem ale zrobione sa z bardzo rozciagliwych materialow i mozna znalezc cos dla siebie. Ja trafilam na tego producenta przypadkiem - byla wielka przecena w americanos :) Vice-versa - modna odzież
 
Ja mam podwojny problem ze stanikami: 1) wymiary moich balonow - z C wskoczylam w E-F 2) nie znosze kiedy stanik "widac" - kiedy odznacza sie pod bluzka.
ja niestety tez zaczelam miec ogromny problem, wczesniej nosilam rozmiar 70e/f i juz bylo ciezko dostac naprawde fajny biustonosz (po rozsadnej cenie) a teraz.. teraz to piersi mi spuchly jak balony i wszystkie biustonosze z fiszbinami mnie strasznie zaczely uwierac. Nie pomaga nawet to ze kupilam wieksze pod biustem. Jedyne wyjscie to tylko takie miekkie bez fiszbin. A ja nie cierpie miekkich stanikow w ktorym odznaczaja sie sutki :-( Kupilam nawet taki jeden (niby triumpha ale brzydki:no:) i teraz sie wstydze chodzic w zwyklych t-shirtach. Owszem moze takie bimbaly ze sterczacymi guzikami moga sie niektorym wydac fajne, ale to nie dla mnie... buuuu:-(
 
dzieki Matylda za linka. Niestety nie moge chodzic w fiszbinach i cena mnie przeraza, a ten pierwszy pancernik troche zle mi sie kojarzy (ze stanikiem pooperacyjnym, brrrr :baffled: ) Jak tu byc piekna w takim pancerzu :-( Zawsze lubilam bardzej wyciete sztywne biustonosze ktore ladnie zbieraja biust.
Wiem ze strasznie to "niezdrowe" dla moich piersi ale zaczelam juz chodzic w staniku od kostiumu kapielowego :baffled: zaczelam sie nawet zastanawiac czy ze swoich dotychczasowym cyconoszy nie powyjmowac fiszbin, ale nie wiem jaki bedzie efekt bo jeszcze tego nie praktykowalam ;-)
Malymi kroczkami zbliza sie wiosna i juz niedlugo trzeba bedzie wskoczyc w jakies bardziej zwiewne bluzeczki, ktore niewiele beda potrafily ukryc, a tu mi wyskoczyl taki problem na klacie :baffled:

Iwon ja mam (mialam) malo pod biustem wiec wcale nie takie duze, bardzej spuchniete i bolace :(
 
Ostatnia edycja:
Zerknęłam z ciekawości... Kurcze ponad 150 zł za biustonosz!:szok: WOW!!:szok:
Cena niczego sobie ale w sumie to i rozmiarek niczego sobie. :-)
Tu się zgodzę także z Muminka, że to typ takiego pancernika.... Dla mnie biustonosz musi mieć jeszcze to coś.... :confused::-)

Moja koleżanka na co dzień nosi rozmiar F. Faktycznie wydaje sporo kasy na bieliznę ale jest ona piękna, trzymająca, kryjąca ale i seksowna. Muszę się jej zapytać gdzie najczęściej kupuje biustonosze....
 
Tu się zgodzę także z Muminka, że to typ takiego pancernika.... Dla mnie biustonosz musi mieć jeszcze to coś.... :confused::-)

no wlasnie i teraz sie obawiam ze przez najblizszy czas bede musiala postawic nie na piekno tylko na wygode, bo inaczej albo sie udusze albo zwariuje :szok:
 
Jeszcze do rozmiaru F jest jakis wybor ale wyzej to juz bardzo ciezko. Fakt, ze 200 zl to duzo ale chyba wole miec dwa porzadne biustonosze po 200 zl niz 20 kiepskiej jakosci... Zwlaszcza, ze cale zycie nie bedziemy w ciazy a pozniej mam nadzieje, ze pomimo modlow wznoszonych przez mojego M ten rozmiar wroci do normalnego 75C :-) Poza tym on moze nie wyglada najlepiej - ten pierwszy, bo nastepny wedlug mnie jest bardzo ladny - ale swietnie trzyma biust - cos za cos - cyce do pasa albo malo seksowny biustonosz na okres ciazy.

Ten jest piekny - idealny dla mnie - ale niestety rozmiar tylko do F - perfection http://www.felina.de/media/static/f...elle_dessous/index.php&bgcolor=000000&lang=pl
W ogole Felina ma sliczna bielizne w duzych rozmiarach tez.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tak wczoraj spojrzałam w moją szufladę z bielizną i patrząc na te wszystkie cycniki stwierdziłam, że każdy jeden biustonosz w tej chwili mam już taki ciut za mały. I trzeba będzie wybrać się do sklepu po jakieś D
 
Do góry