reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

reklama
Kupiłam spodnie ciążowe te z allegro.
no i były za duże ale w spodniach była karteczka aby przed skróceniem wyprać wiec ja je wyprałam i tak sobie około tyg wisiały na suszarce bo mi się nie chciało dla jednych spodni deski rozstawiać i dziś w końcu myślę wyprasuje zaznaczę ile trzeba skrócić i jutro zaniosę wiec je pracuje ale coś mi na krótsze się wydają wiec po wyprasowaniu ja je na tyłek a one są w sam raz :baffled:
Hehe że bym wiedziła ze tak ze po raniu sie skórcza to bym pewnie szybciej je wypracowała a nie przez 4 dni w leginsach pomykała :baffled::-p
 
Iza aż taka różnica jest?? :szok: O rany!!! :szok:
Mnie się wydaje że ja tak na luzie miałam do obcięcia jakieś 6-8 cm.... Żeby teraz nie okazało się że będą za krótkie:-(
 
ja miał wzrostu 165, też około tego miała ściąć chociaż nie mierzyłam ale dobrze ze zastosowałam się do wskazań z karteczki :-p, mam nadzieję tylko że po każdym praniu nie będą one się kurczyły :baffled:
 
dosia24 po tych kremach eris nie ma uczuleń ja jestm alergikiem i reaguje na prawie każdy krem a od tych nic się nie dzieje smaruje nimi piersi i jest oki :-D
A miałam dotąd 70D teraz wole nie wiedzieć co mam bo wziełam narazie stanik od mamy i boje sie iść do sklepu:sorry2:
 
sysia, iwon dzieki za informacje. chyba zaopatrze sie w kremik z tej serii bo jak tak dalej pojdzie to bede wygladala jak przeorane pole.
 
Ja właśnie wróciłam z apteki i kupiłam sobie Pharmeceris Bustfirm krem do biustu, ten wcześniejszy krem będę używać do brzucha. Mam nadzieje, ze chociaż troszke znikna te okropne paski ... będę meldować czy pomaga :-)
 
matylda1405 - super ten staniczek!! :-) mh.. moze tez sie skusze.. choc obiecałam sobie na razie koniec z zakupami hehe
 
reklama
Ja mam podwojny problem ze stanikami: 1) wymiary moich balonow - z C wskoczylam w E-F 2) nie znosze kiedy stanik "widac" - kiedy odznacza sie pod bluzka. I dlatego moj ideal stanika to taki Sexy Curve Push Up mam zreszta 2 takie ale niestey w rozmiarze C :-(
 
Do góry