reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
jak bede miała wolna chwile to obejżę:) chociaż nie jestem przekonana czy to dobry pomysł;) ale ciekawosc mnie zjada.. bo widziałam kiedys urywek z prawdziwego porodu i przyznam ze niebyłam zachwycona;/
 
reklama
Ja mam butelkę wody cytrynowej przy łózku i banana:-) jak tylko się obudzę to pije łyk wody i zjadam bananka:-) mnie to pomaga:tak: mdłości przechodzą:-) wczoraj tylko koło południa mnie w pracy złapało tak strasznie, po jogurcie chyba... ;-)
 
Ja ogłądałam na youtube.pl takie filmiki... masakra... :no:

to nie sa filmiki z cyklu "boooooooli" jakie to przerazajace itd, ja to plakalam na tym filmie. Tam jest prawda o porodach szpitalnych i naturalnych. Nie ma zadnych takich strasznych scen, nie przesadzajcie.

luczynka nie odradzaj skoro nie wiesz czego.To jest wlansie film o tym ze kazda kobieta rodzi inaczej, a szpital troszeczke niestety im to utrudnia, bo chce zeby rodzic po ich mysli, chociaz czasami nie ma takiej potrzeby bo kobieta dobrze sobie poradzi.

przeczytajcie chociazby recenzje a potem mowcie ze to film ktory straszy.
 
Ja ten film ogladalm i jestem za naturalnym porode mimo ostaniego porodu gdzie nie obyxlo sie bez znieczulenia, ale powiem wam szczeze ze nigdy nie zgodzilabym rodzic w domu w szpitalu czuje sie bespieczniejsza.
 
My już mieliśmy wybrane dla synka Tymon (pisałam juz wczesniej) ale zaczęliśmy się wahać, a głównie ja.
I ostatecznie zostało ustalone i spisane na papierze i podpisane przez świadka (mojego przyjaciela)
córka: Malwina (to akurat się nie zmieniło
synek: Borys

teraz jestem cała happy, bo oba podobają nam się na maksa :)
 
:tak:
to nie sa filmiki z cyklu "boooooooli" jakie to przerazajace itd, ja to plakalam na tym filmie. Tam jest prawda o porodach szpitalnych i naturalnych. Nie ma zadnych takich strasznych scen, nie przesadzajcie.
przeczytajcie chociazby recenzje a potem mowcie ze to film ktory straszy.
Może dla Ciebie to nie jest straszne, a ja np. bardzo boję się porodu... i bólu... Taka już jestem... Nie należę do odwaznych kobiet... Ale dla dzidziusia wszystko zniosę oczywiście...
 
reklama
polecam serię pfarmaceris, ja uzywam jestem zadowolona. Powiem tak. Mialam juz wczesniej rostepy i kupilam go teraz kiedy dowiedzialam sie o ciazy, specjalnie na ta okazje. Ale napisane na ulotce jest ze dopiero uzywac od 4 msc.(pewnie to dlatego ze wczesniej nie ma sensu ? ! ??? nie wiem szczreze mowiac) ale napisane tez tam jest ze zwalcza powstale juz roztepy no i ja wzielam na te moje świnstwa (bo mam na wnetrzu ud i biodrach- stare, nowe na piersiach)no i powiem wam ze pomaga. Byc moze jest to tylko osobnicze odczucie ale chyba warto sprobowac, jest to seria firmy ERIS wiec ja ufam :)chyba ktos jescze pytal o wlosy i paznokcie bodajze. Otoz poniewaz jestem instruktorem i wiele razy slysze o rozstepach wlosach i paznokciach no i cellulicie swoja droga, to ja zawsze polecalam kupic KOLAGEN, nie jest to tania inwestycja, bo 60 tab chyba jakies 160 zl ale naprawde dziala. Mysle ze my w ciazy tez mozemy go brac bo jest to w pelni organiczna substancja. Natmoaist to jest tylko moje zdanie, a mozna zapytac sie lekarza. Ja chyba kupie sobie kolagen. Ale prosze jescze o jedno-czytajcie ulotki- czy to rzeczywiscie jest kolagen czy jakas zelatyna pod nazwa kolagen.
Pharmaceris to świetny krem zapobiegający rozstępom:tak: natomiast jeśli chodzi o rozstępy już istniejące to tak naprawdę nigdy się ich nie pozbędziemy, ponieważ się nie da. Można je rozjaśnić na tyle, że będą prawie niewidoczne, ale to i tak będzie wracać, kiedy przestaniemy używać krem "likwidującego" rozstępy...
A jeśli chodzi o kolagen to rzeczywiście jest swietny na wszystko, a zarazem drogi:eek:
 
Do góry