reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
My już też mamy wybrane:
Córcia: Emilka
Synuś: Adam

Gdybym sama miała wybrać imię, to by mi brakło tych 9 miesięcy... Ale mój mąż wyselekcjonował całą resztę imion, które mi się podobały. Generalnie te zostaną.
 
reklama
Czaradziejka, nie zabijemy spoko :)
Mi się zaczely wymioty od niedzieli :(, ale żeby nei było odbieram to jako dobry znak, wiem ze dalej coś się we mnie zmienia. takze dzielnie to zniosę!!! :-D
nie no zartuje, okropne to jest :wściekła/y:
 
Skonczylam ogladac przed chwila... troche jestem przerazona :-p i szczerze mowiac nie wiem czy przemowilo do mnie to za porodem calkowcie naturalnym bez znieczulenia nawet itd.. jedno jest pewne, zobaczenie dzidzi to najpiekniejszy moment w zyciu,,, tak mi sie wydaje bo nie wiem jeszcze :-D
 
Mnie już mdłości i wymioty męczą trzy i pól tygodnia. Zaczęło się dokładnie z nastaniem 6 t.c. Odliczam dni do końca pierwszego trymestru. Mdli mnie prawie cały dzień - zaczyna się od 5 rano i kończy wieczorem. W ciągu dnia może mam ze dwie, trzy godziny wytchnienia. :sorry:
Pod względem samopoczucia to najgorszy okres w moim życiu. :baffled:
Leżę jak kłoda większość dnia, bo ruch wzmaga mdłości. Mam wstręt do telewizora, hałasu, zapachu jedzenia kotów, wyziewów z kuchni sąsiadów, hałasu (a z jednej strony mieszkania ulica, z drugiej remontują budynek), zapachów gotującego się jedzenia.
Moim jedynym przyjemnym zajęciem jest czytanie książek - mam niezłe tempo, bo wychodzi jedna książka średniej grubości dziennie:dry:
 
Nie ogladalam jeszcze i jezeli to jest typowy film z porodu to ja nie mam ochoty go ogladac. To ze wzgledu na moj pierwszy porod ktory do uroczych i krotkich nie nalezal niestety. Do tej pory jak o nim mysle to mi ciarki przechodza. I odradzam wszystkim pierworódkom, bo nie ma sie co nastwiac ze bedzie ciezko lub latwo, bo kazdy porod jest inny. Ale jesli ktos jest zainteresowany to taki filmik jest dobry ;-)
 
Mnie już mdłości i wymioty męczą trzy i pól tygodnia. Zaczęło się dokładnie z nastaniem 6 t.c. Odliczam dni do końca pierwszego trymestru. Mdli mnie prawie cały dzień - zaczyna się od 5 rano i kończy wieczorem. W ciągu dnia może mam ze dwie, trzy godziny wytchnienia. :sorry:
Pod względem samopoczucia to najgorszy okres w moim życiu. :baffled:
Leżę jak kłoda większość dnia, bo ruch wzmaga mdłości. Mam wstręt do telewizora, hałasu, zapachu jedzenia kotów, wyziewów z kuchni sąsiadów, hałasu (a z jednej strony mieszkania ulica, z drugiej remontują budynek), zapachów gotującego się jedzenia.
Moim jedynym przyjemnym zajęciem jest czytanie książek - mam niezłe tempo, bo wychodzi jedna książka średniej grubości dziennie:dry:

Makiwi - przeokrutnie ci współczuje u mnei jakby zaczynało przechodzić ale ciii bo usłyszy i wróci... dzis zjadłam pyszne risotto z tuńczykiem a poza tym główne jedzenie to owoce...

Makiwi... a gdzie mieszkasz? Bo to brzmi jak u mnie. Z jednej strony kończa budynek z drugiej ulica...:tak:
 
reklama
Powiem tak... WOW....to na prawde bardzo piękne i wzruszające...
Trochę mi się zrobiło smutno... bo będę miaął cesarkę i mam takie odczucie że coś mnie ominie...
 
Do góry